آمادگی بسیج سازندگی برای اجرای پروژه‌های عمرانی و آبادانی

آمادگی بسیج سازندگی  برای اجرای پروژه‌های عمرانی و آبادانی

به گزارش سراج24، سرهنگ سیاوش مسلمی، فرمانده سپاه کربلای مازندران در نشست مشترک انعقاد تفاهم‌نامه با کمیته امداد امام خمینی در مازندران، اظهار کرد: انعقاد این قرارداد هم‌افزایی و همکاری بین مجموعه سپاه با این نهاد را به‌خصوص در حوزه فرهنگی در پی خواهد داشت.

وی افزود: امیدواریم با عقد این تفاهم‌نامه با قدرتی بیش از گذشته منسجم شویم، اگرچه همواره با نهاد کمیته امداد امام خمینی استان ارتباط خوبی داریم.

مسلمی خاطرنشان کرد: مازندران به عنوان اولین استان در این بحث این جلسه را برگزار کرده تا آنچه را که در توان مجموعه سپاه است برای مردم انجام بدهیم، ناگفته نماند  بسیج سازندگی مازندران برای‌مان یک برند است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: از زمانی که برای خدمت‌گزاری به مازندران آمدم، نوع نگاهم به جهاد سازندگی کامل تغییر کرد چرا که این بخش یک دستگاه اجرایی کامل است، خوشبختانه از نظر امکانات سخت‌افزاری در شرایط خوبی قرار داشته و عملکرد خوبی هم دارند.

این مسؤول متذکر شد: امروز مسؤولان استان به خوبی به عملکرد جهاد سازندگی در مازندران واقف هستند و همواره از طرح‌هایشان استقبال می‌کنند ولی نوع نگاه در بسیج سازندگی نیاز به یک سری قوانین جدید دارد باید کمک کنیم در پروژه‌های مالی  مشکلات مانع ادامه کار نشود.

وی با اشاره به یکی از پروژه‌های بی‌نظیر کشور در بسیج سازندگی در شهر جویبار، اعلام کرد: بسیج برای ساخت یک ورزشگاه حدود ۷۰ میلیارد تومان هزینه کرده، بسیج در بحث اجرای پروژه‌های عمران و آبادانی گستردگی زیادی را دنبال می‌کنند.

مسلمی تاکید کرد: بسیج سازندگی مازندران به  دنبال انجام کارهای غیرضروری نیست، در بحث، سیل، زلزله، کرونا در حوزه اشتغال مسکن مددجویی، کمک مومنانه کنار هم بودیم و کار کردیم و برکات و خیرات زیادی را برای مجموعه مردم در  این گروه داشتیم که بسیار باارزش بوده و باعث خشنودی ولی امر مسلمین شده است.

به گزارش فارس، نشست مشترک انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سپاه کربلا استان مازندران با کمیته امداد امام خمینی در حوزه آموزش و اشتغال با حضور سردار دکتر زهرایی مسؤول سازمان بسیج سازندگی کشور و محمدی مدیرکل تجهیز منابع و بهبود فضای کسب و کار کمیته امداد امام  خمینی کشور در ستاد سپاه کربلا برگزار شد.

 

اخبار مرتبط

بازگشت ناوگروه ۷۵ نداجا سرآغاز فصل نوینی در اقتدار دفاعی کشور است

شلیک قدرت داخلی بر قلب استکبار جهانی/روستای موشکی ایران کجاست؟! +ویدئو

حداقل عمق دفاعی کشور باید به سه هزار کیلومتر برسد

0 نظر

ارسال نظر

capcha