نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی:

تفکر شهید «سلیمانی» و تفکر بسیجی برای جوانان تبیین شود

تفکر شهید «سلیمانی» و تفکر بسیجی برای جوانان تبیین شود

به گزارش سراج24 آیت‌الله «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی در دیدار با گروه جهادی بسیج دانشگاه فرهنگیان استان، اظهار داشت: همه مسئله بر روی تعلیم و تربیت خلاصه می‌شود و فلسفه بعثت انبیاء الهی نیز تعلیم و تربیت است.

وی گفت: علم باید جهت‌دار باشد و باید همت شود تا همه چیز درست شود اما گاهی برخی‌ها مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند که با وجود همه اینها اما حسن انتخاب شما جهادگران در رشته‌ای که انتخاب کردید، قابل تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی خطاب به جهادگران، عنوان کرد: شما جهادگران به صورت جهادی در حال تمرین هستید و زکات علم خود را می‌پردازید و باید بدانید که در کار شما برکت فراوان است.

عبادی با اشاره به اینکه نوجوانان و جوانان آمادگی برای رشد دارند، خاطرنشان کرد: تفکر جهادی و بسیجی به مانند تفکر سردار شهید «قاسم سلیمانی» امروز در دنیا طرفداران زیادی دارد که باید برای جوانان تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی با بیان اینکه حرکت شما جهادگران حرکتی کارساز است لذا هرچه دشمنان خود را بیشتر رسوا کنید انزجار از آنها بیشتر می‌شود، بیان داشت: شیوه‌ای که شما جهادگران دارید در دنیا طرفدار دارد و مهم این است که برای توسعه این تفکر بیکار ننشینید و طرح داشته باشید و نسبت به تحقق آن تلاش کنید.

اخبار مرتبط

تاثیر طرح «مدرسه، مسجد، تابستان» در تقویت بنیان خانواده

سید حسن نصرالله: چمران به من گفت از جوانان شجاع خوشم می آید

تربیت جوانان انقلابی هدف اصلی جشنواره «طنین»

0 نظر

ارسال نظر

capcha