حضور هفتگی رئیس بنیاد شهید در استان‌ها برای رسیدگی به امور ایثارگران

حضور هفتگی رئیس بنیاد شهید در استان‌ها برای رسیدگی به امور ایثارگران

به گزارش سراج24 سعید اوحدی  اظهار کرد: مدیریت جهادی، جهاد و تلاش در مسیر ارزش‌های الهی و اهل‌بیت (ع) شرط اصلی و لازم برای موفقیت خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

وی ادامه داد: شرط خدمت موفق و مطلوب برای جامعه گران‌قدر ایثارگران و برای جلب رضایت شهدا و خانواده معزز آنان، مدیریت جهادی با خلوص نیت است.

معاون رئیس‌جمهور بیان کرد: از مصادیق آیه شریفه قرآن کریم این است که هر سختی در همان شرایط لذتی به همراه دارد و خدمت در بنیاد شهید و برای خانواده معزز شهدا نیز از این دست است که علاوه بر سختی‌های موجود، برکت فراوانی را برای زندگی‌های ما به همراه خواهد داشت.

اوحدی با بیان اینکه رفع مشکل مسکن جامعه ایثارگران و اشتغال فرزندان آنها، در خود استان‌ها انجام‌پذیر خواهد بود، گفت: سفر به استان سمنان دهمین سفر استانی ما در کشور است و در آینده هر هفته در یک استان برای رسیدگی به امورات جامعه ایثارگران و خانواده معظم شهدا، حضور خواهیم یافت.

وی خاطرنشان کرد: کار در بنیاد شهید و امور ایثارگران و رسیدگی به امور و مطالبات خانواده گران‌قدر شهدا و جانبازان، امری بسیار سخت، ارزشمند و دارای اهمیت فراوان است و باید به‌صورت ویژه برای موفقیت در این حوزه و رفع مشکلات جامعه ایثارگران گام برداریم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه رفع مشکل مسکن و اشتغال فرزندان ایثارگران و جانبازان ازجمله مسائل و مواردی بود که در این سفر موردتوجه قرار گرفت، از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای به‌منظور آماده‌سازی و در اختیار قرار دادن زمین به ایثارگران و جانبازان برای ساخت مسکن خبر داد.

اوحدی گفت: استاندار سمنان در این خصوص تلاش بسیار مطلوبی داشت و امروز کار بسیار بزرگی با مدیریت وی برای رفع مشکل مسکن و اشتغال جامعه ایثارگران صورت گرفت.

اخبار مرتبط

معافیت ایثارگران از پرداخت ما‌به‌التفاوت سنوات بیمه‌ای

توزیع واکسن آنفلوآنزا برای خانواده ایثارگران و جانبازان از مهرماه

برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت لحظه‌ای غفلت نکنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha