رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:

۱۸۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران استان سمنان احداث می‌شود

۱۸۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران استان سمنان احداث می‌شود

به گزارش سراج24 سعید اوحدی گفتگو با خبرنگاران در حاشیه سفر یک‌روزه خود به استان سمنان با اشاره مشکلات مسکن و اشتغال ایثارگران و فرزندان شهدا در این استان اظهار داشت: با همکاری استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان تفاهم‌نامه‌ای برای رفع مشکلات مسکن و اشتغال ایثارگران این منطقه منعقد خواهد شد.

وی بابیان اینکه احداث یک هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران استان سمنان برنامه‌ریزی‌شده است، تصریح کرد: تأمین زمین برای رفع مشکل مسکن این قشر از جامعه طبق تفاهم‌نامه در دستور کار قرار دارد.

واکسن آنفلوانزای ایثارگران تأمین‌شده است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مفاد این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: تا پایان دولت دوازدهم مشکل مسکن تمام ایثارگران استان سمنان حل خواهد شد.

اوحدی از تأمین واکسن برای ایثارگرانی که به این واکسن نیاز دارند خبر داد و تأکید کرد: با توافق‌نامه‌ای که بین بنیاد شهید و وزارت بهداشت منعقدشده است، هیچ‌گونه مشکلی برای واکسینه کردن ایثارگرانی که به این واکسن نیاز دارند وجود نخواهد داشت.

وی بابیان اینکه طبق توافق با اورژانس کشور، ایثارگرانی که دارای مشکلات جسمی و کهولت سن هستند برای تزریق واکسن آنفلوانزا نیاز به خروج از منزل ندارند، یادآور شد: واکسیناسیون برای این افراد در محل سکونت به‌وسیله کارکنان اورژانس انجام خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با اشاره به رفع مشکل بدهی‌ها و مطالبات بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه‌های درمانی بیان کرد: حفظ سلامت ایثارگران و جانبازان کشور یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این نهاد محسوب می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک‌روزه خود به استان سمنان در بدو ورود به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و دیدار با چند تن از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و دیدار با آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان و حضور در جلسه انعقاد سه تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری سمنان و بنیاد شهید استان از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه او به سمنان است.

اخبار مرتبط

همکاری بنیاد شهید با هلال احمر برای تامین داروهای جانبازان

رفع موانع و مشکلات درمانی جانبازان

بازنگری در مصادیق ایثار و شهادت دراولویت کار بنیاد شهید است

0 نظر

ارسال نظر

capcha