نماینده ولی فقیه در استان سمنان:

توجه به فرزندان شهدا یکی از رسالت های بزرگ بنیاد شهید است

توجه به فرزندان شهدا یکی از رسالت های بزرگ بنیاد شهید است

به گزارش سراج24 آیت الله شاهچراغی بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با رئیس بنیاد شهید کشور به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه خدمت در بنیاد شهید افضل خدمات است، ابراز کرد: توجه به فرزندان شهدا و جلب رضایت شهدا با رسیدگی به امور خانواده این قشر به خصوص در شرایط امروز اقتصادی جامعه یک موضوع مهم است.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید با اقشاری سر و کار دارد که در دوران دفاع مقدس زندگی و جان خود را سرمایه گذاری کرده‌اند، افزود: توجه و احترام شایسته به خانواده شهدا در زمره رسالت‌های بنیاد شهید محسوب می‌شود.

گرامی داشت دفاع مقدس و شهدا در تمام طول سال

امام جمعه سمنان همچنان خواستار ارتقای تربیتی، اخلاقی و اعتقادی در امور تحت امر بنیاد شهید کشور شد و گفت: این نهاد بهترین خدمات را به شایسته‌ترین اقشار ارائه می‌کند لذا باید سرآمد دیگر ارگان‌ها باشد.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه رئیس جدید بنیاد شهید به واسطه حضور در جبهه و تحمل اسارت یقیناً درک خوبی از خانواده شهدا، ایثارگران، دفاع مقدس و… دارد، تاکید کرد: باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز کوشید.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) که می‌فرمود به یتیمان توجه کرده و رسیدگی به آنان را دستور کار خود قرار دهید، ابراز کرد: بزرگداشت دفاع مقدس و همچنین خانواده شهدا و ایثارگران در تمام طول سال باید وجود داشته باشد.

اخبار مرتبط

مقام و مسئولیت نباید به جایگاهی برای سوءاستفاده تبدیل شود

اقتدار انقلاب، مرهون مجاهدت خانواده شهدا است

رویداد‌های مسجد محور باید مورد توجه قرار گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha