دشمن با هتک حرمت به مقدسات اهداف خاصی دنبال می‌کند

دشمن با هتک حرمت به مقدسات اهداف خاصی دنبال می‌کند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی، ضمن محکومیت هتک حرمت به ساحت قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص)، اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند بعضی‌ها براساس آزادی بیان هتک حرمت به مقدسات و آنچه مورد احترام دیگران است را بهانه قرار می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: این نخستین بار نیست که به مقدسات مسلمانان هتک حرمت‌ می‌شود از سلمان رشدی که قرآن را سوزاند تا امثال آن، اما آنچه در دین ما مهم است احترام به عقیده دیگران است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: اینکه انسان عقاید دیگران را هتک نکند و اسباب هیجانات این شکلی را فراهم نکند از دستورات دین اسلام است.

وی عنوان کرد: دشمنان اسلام با هتک حرمت به مقدسات اهداف خاصی را دنبال می‌کنند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند برخی‌ها می‌خواهند جامعه را از برخی اتفاقات و جریانات پرت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: در اسلام حتی در انقلاب که 42 سال از آن می‌گذرد موردی نبوده که بخواهد به مقدسات دیگران توهین شود بنابراین آنچه اسلام رعایت می‌کند احترام به تمام ادیان و کتب آسمانی است.

وی گفت: هتک حرمت به قرآن کریم و پیامبر مکرم اسلام، هتک حرمت به تمامی ارزش‌های الهی است و انشاءالله هرچه زودتر به لطف خداوند پاسخ این حرمت‌شکنی‌ها را دریافت کنند.

اخبار مرتبط

توهین به مقدسات در اروپای غربی نه یک اتفاق بلکه یک تاریخ است

فراخوان نخستین جشنواره کتاب خوان و رسانه منتشر شد

توهین به مقدسات الهی به منزله توهین به همه ادیان الهی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha