جانشین فرماندهی سپاه کربلا:

برنامه های دفاع مقدس هنرمندانه و جذاب برگزار شود

برنامه های دفاع مقدس هنرمندانه و جذاب برگزار شود

به گزارش سراج24، سرهنگ حسین محمدرضایی با بیان اینکه برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس با شعار «ما قوی هستیم» در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: برنامه‌های دفاع مقدس باید هنرمندانه، جذاب و اثربخش برگزار شود.

وی با تأکید بر اینکه باید قدرت نظام را در قالب برنامه‌های دفاع مقدس به نسل جوان منتقل کنیم، افزود: برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید تداعی‌کننده ایام دفاع مقدس باشد.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه در وضعیت کرونایی برنامه‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، افزود: در اجرای برنامه‌ها رعایت پروتکل بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا مورد تأکید است.

هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران نیز از اجرای برنامه‌های فرهنگی با موضوع سالروز ورود آزادگان در سطح استان خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت کرونایی برنامه‌ها در فضای مجازی و رسانه ملی به خوبی برگزار شد.

وی تبلیغات محیطی در سطح شهرهای استان، تجلیل از آزداگان استان، رونمایی از کتاب از فیضیه تا الرشید، غبارروبی مزار شهدا، پخش مستندهای تلویزیونی بوی خاک، وسعت انتظار، یک افق، آخرین عروج، رازهای نگفته، کنگره ملی الماس‌های درخشان و مسابقه الماس‌های درخشان و همچنین افتتاح ویترین ۱۲ شهید کارمند استان را از جمله برنامه‌های این ایام برشمرد.

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز سه‌شنبه‌های تکریم، رونمایی از کتاب مشتاق الحسین (ع) و «از فیضیه تا الرشید»، راه اندازی موزه شهدای بابلسر و معرفی شهدا در قالب عکس‌نوشته و کلیپ در فضای مجازی را از جمله برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت عنوان کرد.

اخبار مرتبط

حفظ تمامیت ارضی مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس بود

جریان مقاومت امروز، نمونه‌ای جاری از فرهنگ دفاع مقدس است

رونمایی از 40 عنوان کتاب دفاع مقدس در گرگان

0 نظر

ارسال نظر

capcha