رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:‌

عزاداری بی‌نظیری در محرم امسال داشتیم

عزاداری بی‌نظیری در محرم امسال داشتیم

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست سه‌شنبه عصر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه سه‌شنبه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گزارشی را از برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: در محرم امسال شاهد برگزاری بی‌نظیر مراسم عزاداری محرم از سوی عزاداران بودیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهارداشت: رئیس تبلیغات اسلامی گفت که در محرم امسال مراسم عزاداری در تمام هیأت‌ها و اجتماعات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به نحوه بی‌نظیری برگزار شد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین گزارشی را از برنامه‌های قرآنی و فرهنگی این سازمان به نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون بر این نکته تأکید داشتند که با توجه به آغاز چله دوم انقلاب برنامه‌های فرهنگی سازمان تبلیغات باید متناسب با گام دوم انقلاب باشد و همچنین شیوع ویروس کرونا نیز باید در نحوه و چگونگی برنامه‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی لحاظ شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: چنانچه سازمان تبلیغات اسلامی در این موارد در برنامه‌های فرهنگی خود با محدودیت‌‌های قانونی مواجه باشد کمیسیون فرهنگی آمادگی هرگونه همکاری را با این سازمان دارد.

اخبار مرتبط

رمز پیروزی در دفاع مقدس تشکیل قرارگاه‌های عملیاتی بود

سازمان تبلیغات برای اربعین برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است

«حاج خانوم» به مناسبت سالروز فاجعه منا آماده پخش شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha