توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان

توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان

به گزارش سراج24، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در مراسم متمرکز توزیع لوازم‌التحریر و بسته معیشتی بین دانش آموزان نیازمند در مدرسه «روستای فیضیه یک» شهرستان اظهار کرد: توزیع عادلانه بسته‌های آموزشی و یا کمک‌های مومنانه با ورود نیکوکاران به حوزه‌های مختلف امکان‌پذیر است.

وی تصریح کرد: دولت در کنار نیکوکاران می‌تواند فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دهد که این فعالیت‌های سبب رفاه حال مردم و کاهش مشکلات آنها شود.
فرماندار شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اقدامات گسترده نیکوکار گنبدی در حوزه های مختلف ادامه داد: «حاج‌محمد شهرکی» نیکوکار گنبدی در همه عرصه‌ها در زمان و مکان‌های مختلف در سراسر کشور ورود کرده و سبب کاهش آلام درد مردم در حوزه‌های مختلف بوده است.

حاج محمد شهرکی خیر گنبدی

وی خاطرنشان کرد: این نیکوکار در زمان سیل و شیوع کرونا اقدامات گسترده‌ای در سطح کشور و استان داشته و مرکز جامع سرطان و آنژیوگرافی در شهرستان گنبدکاووس به برکت اقدامات این خیر گنبدی است.
کریمی گفت: هرجا مردم نیاز به حمایت و کمک داشتند این فرد نیکوکار دست نیازمندان را به گرمی فشرده و صادقانه و خالصانه وارد میدان عمل شده است.

23 مدرسه توسط خیرین گنبدی در حال ساخت است
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: بیشترین احداث و ساخت مدارس در استان توسط خیرین در گنبدکاووس انجام شده و این افتخاری برای شهرستان است.

وی تصریح کرد: هرساله توسط «حاج محمد شهرکی» بسته‌های لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان سراسر کشور استان و شهرستان توزیع می‌شود که امسال با توجه به شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن شرایط اقتصادی مردم بسته‌های معیشتی هم توزیع می‌شود.

کمال‌الدین نظرنژاد گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته 8 هزار بسته لوازم‌التحریر و بسته‌های معیشتی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

توزیع ۱۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان بهزیستی نهاوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha