60 شب روضه به نیت حل مشکل مسکن 60 سرپرست خانوار

60 شب روضه به نیت حل مشکل مسکن 60 سرپرست خانوار

به گزارش سراج24، نذر امام حسین (ع) ابراز عشق و دلدادگی به آستان امام عشق است و این خاصیت عاشق است که خود را، جان و مال را و آبرو و توان خود را بذل در راه معشوق کند و عالم را از نام و یاد عشق خود پر کند.

عاشق امام حسین (ع) دنبال بهانه می‌گردد تا خودش را به امام خویش بنمایاند و عشق خود را به رخ افلاکیان بکشاند، در این راه هر کاری بتواند دریغ نخواهد کرد، خواه کمک به دیگران باشد، خواه برپایی هیأت و یا نذری دادن و اگر راهی بسته شد، این عشق حسینی است که راه نو می‌گشاید.

 

کمک ۱۱۰ میلیون تومانی خیر اصفهانی برای بانوان سرپرست خانوار

یکی از خیران اصفهان هزینه اطعام عزاداران دهه اول محرم را با مشارکت در پویش «شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین (ع)» برای حل مشکل زنان سرپرست خانوار نذر کرد.

 موسسه خیریه امام حسین (ع) تخصصی حوزه مسکن،‌ در سال جاری با توجه به بحران شیوع کرونا پویش «شصت شب روضه خانگی در حسینیه خیریه امام حسین (ع)» به منظور اقامه عزای شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش، با همت خیریه امام حسین (ع) از ابتدای محرم امسال آغاز به کار کرد.

در این پویش خیران و مددکارانی که سال‌های گذشته برای ایام عزاداری محرم و صفر نذر داشته‌اند و امسال با توجه به بحران شیوع کرونا امکان ادای نذر خود را نداشتند، می‌توانند هزینه مورد نظر خود را در قالب نذر روضه برای حل مشکل مسکن زنان سرپرست خانوار به حساب خیریه امام حسین (ع) حوزه تخصصی مسکن واریز کنند.

گفتنی است از ابتدای این پویش تاکنون افراد زیادی در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه مشارکت کردند.

اخبار مرتبط

استغاثه میلیونی مردم در شب وفات کریمه اهل بیت (س)

درب مساجد نباید به روی نمازگزاران بسته شود

تدابیر مسجد جمکران با آغاز محدودیت های جدید کرونایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha