فرمانده سپاه فتح:

مطالبه‌گری و «خبر خوب» جایگزین تخریب و اخبار بد شود

مطالبه‌گری و «خبر خوب» جایگزین تخریب و اخبار بد شود

به گزارش سراج24، سردار حمید خرمدل در جمع برخی اقشار بسیج استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای بدنام کردن نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: دشمن به دنبال بزرگ جلوه دادن برخی حوادث در کشور است در حالی که روزانه تعداد زیادی جرم و جنایت در آمریکا و سایر کشورهای غربی اتفاق می‌افتد اما رسانه های آن‌ها چنین وقایعی را همسو با دولت ها و نظام‌‌های حاکم بر این کشورها به ندرت منتشر می‌کنند.

وی با بیان این که نظام ما از این حیث مظلوم است تصریح کرد: رسانه‌ها باید در راستای اهداف ملت و کشور و نظام و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان عمل کنند و بهانه‌ای جهت تخریب خودمان دست دشمن ندهند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مقام معظم رهبری با فرمایش خود در عید نوروز و مشخص کردن شعار سال مبنی بر جهش تولید اولویت کار و تلاش و مسیر را به همه نشان دادند افزود: رسانه‌ها باید در راستای عملیاتی کردن این فرمایش رهبری گام بردارند و با اخبار و گزارش‌ها و یادداشت و مقالات اثرگذار به این مهم کمک کنند.

سردار خرمدل با تاکید بر این که سیاست کلی نظام بحث وحدت است و باید کمتر روی بحث‌های حداقلی و اختلاف‌ها ورود پیدا کنیم افزود: متاسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد انتشار اخیار بد بسیار زیاد است در حالی که برای امیدبخشی و ایجاد روحیه کار و تلاش نیاز به انتشار حداکثری اخبار خوب داریم.

وی مطالبه‌گری را سوای از اخبار بد دانست و گفت: معمولا در در برخی موارد به جای مطالبه‌گری شخصیت افراد تخریب می‌شود و بعضا به جای مطالبه‌گری خودزنی دیده می‌شود.

این فرمانده در ادامه با اشاره به این که بسیاری از درگیری‌ها و نزاع‌ها در استان بر سر مسائل خرد و جزئی است افزود: رسانه‌ها برای عبور از رسوم غلط طایفه‌ای در استان کمک کنند و رسوم و فرهنگ‌های درست که تعداد آن‌ها کم نیست بزرگنمایی شوند.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

فرمانده سپاه کردستان از روند اجرای پیاده‌راه فردوسی سنندج بازدید کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha