دفاع مقدس به عنوان سند ایثار و شجاعت در تاریخ ثبت خواهد شد

دفاع مقدس به عنوان سند ایثار و شجاعت در تاریخ ثبت خواهد شد

به گزارش سراج24 سرهنگ پاسدار «عمران دوستی»، فرمانده سپاه بناب در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس  بناب با گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب جهت گرامیداشت یاد و خاطره و رشادت بزرگ مردانی است که با گذشتن از خون خود عزت و استقلال را به کشور ارزانی داشتند.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس بیش از 230 هزار نفر از جوانان نظام جمهوری اسلامی در دفاع از میهن اسلامی به شهادت رسیدند؛ افزود: بهترین نقطه قوت نظام خانواده شهدا و ایثارگران هستند.

دوستی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس به عنوان سند ایثار و شجاعت برای ایرانیان در تاریخ برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد چراکه گرامیداشت دوران دفاع مقدس یک ضرورت و یک اصل است و برای اینکه فرهنگ مقاومت و ایستادگی این ملت حفظ و حراست شود باید این فرهنگ ایثار و مقاومت را به آیندگان منتقل کرد.

وی در پایان ضمن تأکید بر فضاسازی مناسب سطح شهر در هفته دفاع مقدس، تجلیل از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه‌های مختلف از عملکرد و دستاوردهای ادارات شهرستان، برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی، افتتاح طرح‌های عمرانی و نیز غبار روبی مزار شهدا را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان بناب اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

کتاب خاطرات کم‌ سن‌ترین شهید دفاع مقدس ۲۸هزارتایی شد

احداث باغ موزه دفاع مقدس استان بوشهر آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha