مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران خبر داد؛

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه ویژه کودکان و نوجوانان در هفته دفاع مقدس

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه ویژه کودکان و نوجوانان در هفته دفاع مقدس

به گزارش سراج24 «محمدعلی یزدان‌شناس» مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران در جلسه شورای فرهنگی این کانون اظهار داشت: با تشکیل ستاد گرامی‌داشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس استان، کمیته کودک و نوجوان هفته دفاع مقدس در این اداره کل تشکیل شد و مانند سال‌های گذشته برنامه‌های متعدد فرهنگی، هنری و ادبی در سطح مراکز فرهنگی هنری استان مازندران پیش بینی شده است.

مدیرکل کانون مازندران با بیان اینکه رویکرد برنامه‌های امسال بیشتر در حوزه تولید محتوای مجازی صورت خواهد گرفت، افزود: انتقال مفاهیم دفاع مقدس به کودکان و نوجوانان از حساسیت و ارزش ویژه‌ای برخوردار است؛ به همین منظور توجه به کیفیت اجرای برنامه‌ها و مفاهیم مورد نظر همواره مورد توجه کارشناسان کانون بوده است.

این مسئول فرهنگی در عین حال به آمار برنامه‌های اجرایی این کمیته اشاره نمود و اظهار داشت: در مجموع: بیش از 250 برنامه پیش‌بینی شده است که از این میان، 182 برنامه فرهنگی، 40 برنامه هنری و 28 برنامه ادبی به شمار می‌آید.

وی اظهار داشت: با توجه وضعیت ویروس کرونا و تعطیلی مراکز فرهنگی هنری کانون، این برنامه‌ها عمدتا در بستر فضای مجازی به صورت تولید محتوای فرهنگی اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

هنرمند متعهد و انقلابی باید به سراغ نیازهای مردم برود

دفاع از ولایت مهم‌ترین ویژگی تمدن ساز حضرت زهرا (س) است

مراسم تشییع ۸ شهید گمنام در مازندران لغو شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha