توزیع 480 بسته معیشتی در فاروق مرودشت

 توزیع 480 بسته معیشتی در فاروق مرودشت

به گزرش سراج24 جعفر نصیری با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه و اقدامات صورت گرفته در دوران بیماری کرونا در این شهر، اظهار داشت: همه مردم و مسئولان شهر فاروق در لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب پای‌کار آمدند و کمک‌های مؤمنانه خود را آغاز کردند.

وی افزود: با همکاری مردم و خیرین شهر فاروق، ۴۸۰ بسته کمک معیشتی طی سه مرحله در بین نیازمندان تهیه و توزیع شد.

شهردار فاروق با اشاره به اینکه دست ندادن در ایام شیوع بیماری کرونا مانع از دست گرفتن افراد نیازمند نشد، تأکید کرد: ۶۰ کارت هدیه نیز در راستای کمک به نیازمندان تهیه و در بین این افراد نیازمند توزیع شد.

 وی بیان کرد: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ۴۷ مرتبه معابر و اماکن عمومی شهر ضدعفونی و گندزدایی شد و مبلغ ۱۰ میلیون تومان در جهت تأمین نیازهای مراکز بهداشتی و درمانی شهر نیز توسط مردم و خیرین اهدا شده است.

نصیری گفت: در روزهایی که بسیاری از مشاغل تعطیل و نیمه تعطیل شدند، مردم شهر فاروق با تفکر جهادی اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک کردند که طی یک هفته، با ۱۱ نیرو ، هشت هزار ماسک تهیه و بین نیازمندان شهر توزیع کردند.

 شهردار فاروق بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و نظر به اینکه کمک به نیازمندان باید در اولویت قرار بگیرد در آینده نیز تعداد ۱۵۰ بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش کمک‌های مؤمنانه در بین افراد نیازمند شهر فاروق تهیه و توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

حضور فعال موکب‌ها در بحث کمک‌های مومنانه

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در مرودشت

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha