تجلیل از خانواده شهید شاخص در هفته دفاع مقدس

تجلیل از خانواده شهید شاخص  در هفته دفاع مقدس

به گزارش سراج24 محمدرضا مظاهری، با اشاره به برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با یکم مهرماه و آغاز هفته دفاع مقدس بنا داریم در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم که از دهه کرامت آغاز شد، به صورت ملی و ویدئو کنفرانس و با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و برخی مسؤولان استانی، از خانواده شهید شاخص استان تجلیل کنیم.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در این برنامه از خانواده شهیدان سمیع و زاهدی (خواهر سه شهید و مادر سه شهید) تجلیل به عمل می‌آید، ادامه داد: این برنامه با همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری و مشارکت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و صدا و سیمای مرکز استان برگزار می‌شود.

مظاهری توضیح داد: در این برنامه کلیپ‌هایی پخش می‌شود، قسمتی از وصایای این شهیدان بزرگوار توسط مجری برنامه قرائت شده و مراسم از برنامه پلاک شبکه یک سیما پخش می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح سه‌شنبه‌های تکریم هر هفته برگزار شده و از نخبگان مساجد و محلات تجلیل می‌‌شود که در هفته دفاع مقدس به تجلیل از خانواده شهید شاخص استان اختصاص داده شده‌است.

انتشار وصیت‌نامه شهدای شاخص استان به صورت عکس‌نوشت در فضای مجازی

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: همچنین انتشار وصیت‌نامه شهدای شاخص استان از قبیل شهدای دفاع مقدس، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع وطن و شهدای امنیت و سلامت به صورت عکس نوشت در هفته دفاع مقدس در فضای مجازی، سامانه بچه‌های مسجد‌ و شبکه‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های این ستاد است.

مظاهری اضافه کرد: یادواره‌های شهدا با رنگ و بوی مجازی و سایر برنامه‌های دفاع مقدس در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دفاع مقدس منسجم و پابرجا هستند.

اخبار مرتبط

مبارزات هوشمندانه حضرت زهرا(س) منتشر می‌شود

نوستالژی ده شصتی‌ها با عکس یک شهید

ژنرال روس گفت اباالفضل‌تان را فراموش نمی‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha