۱۲ کارگروه برای برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در شاهرود تشکیل شد

۱۲ کارگروه برای برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در شاهرود تشکیل شد

به گزارش سراج24 محمد خوشقدم در نشست برنامه‌ریزی ستاد برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس شهرستان شاهرود به میزبانی فرمانداری ضمن اشاره به تشکیل ۱۲ کارگروه ذیل این ستاد در شهرستان، بیان کرد: دستگاه‌های مختلفی عضو این ستاد هستند که از جمله آنها می‌توان به بسیج و سپاه، بنیاد شهید، آموزش و پرورش و… اشاره کرد.

وی با بیان اینکه کارها در بین دستگاه‌های عضو کارگروه تقسیم شده است، بیان کرد: ۱۶۵ ویژه برنامه برای هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان شاهرود در نظر گرفته شده که به دلیل شیوع ویروس کرونا برخی از آنها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود از برگزاری نخستین یادواره مجازی شهدای دانش‌آموز در این شهرستان خبر داد و گفت: این برنامه با هدف استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و به خصوص مخاطبان نوجوان آن و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جوان با شهدای دانش‌آموز برگزار خواهد شد.

خوشقدم با تاکید بر جوان محور بودن این نوع برنامه‌ها، بیان داشت: یکی از محورهای اصلی برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان نسل جوان و آتیه ساز انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

وی از فضای سازی گسترده در ایام هفته دفاع مقدس با مشارکت شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: علی رغم برخی محدودیت‌ها در برگزاری مراسم مردمی، سعی شده تا سطح شهرها و روستاهای شهرستان حال و هوای هفته دفاع مقدس را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرستان شاهرود بیش از یک هزار و ۱۰۰ شهید تقدیم دفاع مقدس و انقلاب اسلامی کرده است.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

کتاب خاطرات کم‌ سن‌ترین شهید دفاع مقدس ۲۸هزارتایی شد

احداث باغ موزه دفاع مقدس استان بوشهر آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha