فرمانده سپاه روح‌الله:

برنامه‌های محرومیت‌زدایی با محوریت چهل سالگی دفاع مقدس و شهدا انجام می‌شوند

برنامه‌های محرومیت‌زدایی با محوریت چهل سالگی دفاع مقدس و شهدا انجام می‌شوند

به گزارش سراج24 سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح الله امروز در نشست تخصصی با فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان با موضوع گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس و هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: خوشبختانه امروز همه نیروهای مسلح کشور و به ویژه استان مرکزی اعلام آمادگی خوبی برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس دارند و این نشان از انقلابی بودن و جهادی بودن آنها است.

کریمی عنوان کرد: پای کار بودن نیروهای مسلح در گرامیداشت دفاع مقدس که همواره در طول این سال ها نمود واضحی داشته این پیام را می‌دهد که در طول این چهل سال اقتدار و پیشرفت‌های نیروهای مسلح برگرفته از فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: سپاه روح‌الله هم در برنامه‌های که برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس پیش‌بینی کرده علاوه بر اینکه محوریت کار فرهنگی به طور قابل توجهی دیده شده اقدامات محرومیت زدایی نیز در برنامه ها شاخص است.

فرمانده سپاه روح الله عنوان کرد: خوشبختانه سپاه روح الله در طی این دو سال به برکت کنگره شهدای استان مرکزی و چهل سالگی دفاع مقدس خدمات بسیار گسترده‌ای برای رفع محرومیت‌زدایی تقدیم ولی نعمتان انقلاب کرده و امسال هم تمام برنامه‌های محرومیت زدایی با محوریت شهدا انجام می‌شوند.

کریمی گفت: بسیج سازندگی سپاه روح الله در سال گذشته با برگزاری رزمایش جهادگران عاشورایی حجم عظیمی از خدمت رسانی‌ها در همه ابعاد را انجام داد و امسال هم بسیج سازندگی از ابتدای سال با سازماندهی بیش از ۷۵۰ گروه جهادی به طور مستمر به مردم خدمت رسانی می کند.

وی افزود: همچنین در خصوص اقدامات فرهنگی که سپاه با کمک سایر دستگاه ها انجام می‌دهد یک اتفاقات بسیار موثر در حال انجام است و جریان عظیم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی با همه کارگروه‌ها و اجلاسیه ها امروز در خدمت گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد: بیش از یک هزار نیروی متخصص فرهنگی و اجتماعی که به برکت کنگره شهدای استان سازماندهی شدند که امروز در ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس اعلام آمادگی کرده‌اند و خوبی این کار خودجوش بودن این نیروها است که به عنوان یک سرمایه در استان نقش آفرینی می‌کنند.

اخبار مرتبط

نیروهای زرهی در ادبیات و تاریخ دفاع مقدس مظلوم‌اند

برنامه‌های فرهنگی-ترویجی با عنوان «چهل برگ حماسه» اجرا می‌شود

الگوی شهدای مدافع حرم شهدای دفاع مقدس بودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha