فرمانده سپاه ناحیه بناب:

فرهنگ مقاومت و ایستادگی در جامعه حفظ و حراست شود

فرهنگ مقاومت و ایستادگی در جامعه حفظ و حراست شود

به گزارش سراج24 سرهنگ عمران دوستی عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان بناب با گرامیداشت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مناسب جهت گرامیداشت یاد و خاطره و رشادت بزرگ مردانی است که با گذشتن از خون خود عزت و استقلال را به کشور ارزانی داشتند. لذا مراسم‌های امسال هفته دفاع مقدس بایستی باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

وی با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۲۳۰ هزار نفر از جوانان نظام جمهوری اسلامی در دفاع از میهن اسلامی به شهادت رسیدند؛ افزود: بهترین نقطه قوت نظام خانواده شهدا و ایثارگران هستند.

فرمانده سپاه ناحیه بناب گفت: دفاع مقدس به عنوان سند ایثار و شجاعت برای ایرانیان در تاریخ برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد.

دوستی خاطرنشان کرد: گرامیداشت دوران دفاع مقدس یک ضرورت و یک اصل است و برای اینکه فرهنگ مقاومت و ایستادگی این ملت حفظ و حراست شود باید این فرهنگ ایثار و مقاومت را به آیندگان منتقل کرد.

دوستی سپس ضمن تأکید بر فضاسازی مناسب سطح شهر در هفته دفاع مقدس، تجلیل از پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه‌های مختلف از عملکرد و دستاوردهای ادارات شهرستان، برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی، افتتاح طرح‌های عمرانی و نیز غبار روبی مزار شهدا را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان بناب اعلام کرد.

این گزارش حاکی است، در ادامه این نشست مسئولین حاضر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلف ادارات متبوع خود را که در طول این هفته برگزار خواهد شد، بیان کردند.

اخبار مرتبط

جریان مقاومت امروز، نمونه‌ای جاری از فرهنگ دفاع مقدس است

کتاب «روزهای لاجوردی» رونمایی می‌شود

اجرای ۶۰۰ برنامه از سوی سپاه ثارالله در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha