برگزاری میزخدمت بسیج ویژه خانواده‌های زندانی

برگزاری میزخدمت بسیج ویژه خانواده‌های زندانی

به گزارش سراج24، ابراهیم عباسی ظهر امروز در حاشیه میزخدمت بسیج ویژه خانواده‌های زندانی در اراک گفت: توجه به قشر آسیب دیده و محروم از اولویت‌های بسیج کارمندان و ادارات خواهد بود و این برنامه تلاش دارد مشکلات خانواده‌های زندانی بصورت مستقیم ازسوی ادارات مورد پیگیری و بررسی و نهایتا برطرف شود.

وی گفت: بسیج مستضعفین به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی پس از پیروزی شناخته شد و توانست با همت و عزمی انقلابی در تکامل این مسیر الهی گام بردارد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله  استان مرکزی افزود: بسیجیان برای ساختن دولتی اسلامی، با نگاه خدمت‌گذاری بی‌منت به ولی نعمتان خود همواره بصورتی استوار در بخش‌های مختلف اجرایی و خدماتی نقش آفرینی خواهند کرد.

عباسی با اشاره به اینکه بسیج کارمندان رضایت مندی مردم از مجموعه دستگاه‌های اجرایی و پاسخگویی حضوری و به موقع را دستور کار خود گذاشته است، گفت: تشویق و ترغیب کارمندان بسیجی با هدف  خدمت بی‌منت اولویت اصلی این قشر بسیج است.

وی بابیان اینکه توجه به قشر آسیب دیده  و محروم از اولویت‌های بسیج کارمندان و ادارات خواهد بود گفت: در این برنامه تلاش می‌شود مشکلات خانواده‌های زندانی بصورت مستقیم از سوی ادارات مورد پیگیری و بررسی و نهایتا برطرف شود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله خاطرنشان کرد: این میز خدمت به صورت اختصاصی همان خدمات درون اداره را ارائه می‌کند و مردم مستقیما با مدیران و مسئولان اجرایی ارتباط پیدا می‌کنند.

اخبار مرتبط

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

اصحاب رسانه در دوران کرونا در کنار جهادگران سلامت ایستادند

نماز جمعه فردا در اراک و ۳۱ شهر استان مرکزی اقامه می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha