روحیه جهادی همواره در شرایط سخت راهگشا و کار‌ساز است

روحیه جهادی همواره در شرایط سخت راهگشا و کار‌ساز است

به گزارش سراج24 «سیدعلی آقازاده» استاندار مرکزی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان در دوم مهر اظهار داشت: امروز بعد از تلاش‌ها، برنامه‌ریزی‌های هدفمند و همت های جهادی ۳ ساله برای احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان ثمرات و نتایج کار را به وضوح مشاهده می‌کنیم و خوشبختانه علی‌رغم وجود مشکلات شاهد افتتاح فاز اول این مرکز هستیم.

وی افزود: امسال در چهلمین سالگرد دفاع مقدس شاهد برنامه‌های بسیار خوبی از جمله افتتاح مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان، راه‌اندازی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و تجلیل از ۲۷ هزار رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس هستیم که اتفاقات بسیار خوبی در استان هستند.

استاندار مرکزی اضافه کرد: همچنین روز ۳۱ شهریور که یک ایام الله در تاریخ کشور است آماده شنیدن بیانات ارزشمند و نورانی رهبر معظم انقلای اسلامی هستیم و با توجه به گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس این سخنرانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس نتیجه یک اقدام جهادی و حاصل مشارکت تمام دستگاه‌ها و هم افزایی همه مسئولان و خصوصا زحمات اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس و سپاه روح الله است، گفت:این اقدام بسیار قابل تقدیر است و باید به عنوان الگویی در دیگر کارها مورد استفاده قرار گیرد.

آقازاده با اشاره به اینکه در طول سال‌های اخیر اقدامات جهادی نشان داده که همواره در شرایط سخت و بحرانی راهگشا است، گفت: آن چیزی که برای انجام کار جهادی نیاز است به کارگیری همت ها و اراده‌های پولادین است که باید مورد توجه باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: موزه دفاع مقدس امروز یک مجموعه فرهنگی کامل و جامع است که بسیاری از ظرفیت‌ها را در خود گنجانده و قبل از کرونا هم شاهد بازدید بسیاری از اقشار مردم و خصوصا دانش آموزان و دانشجویان بودیم که امیدواریم با اتمام شرایط بیماری کرونا مردم بتوانند از این ظرفیت بسیار مناسب به خوبی استفاده کنند.

اخبار مرتبط

نیروهای زرهی در ادبیات و تاریخ دفاع مقدس مظلوم‌اند

برنامه‌های فرهنگی-ترویجی با عنوان «چهل برگ حماسه» اجرا می‌شود

الگوی شهدای مدافع حرم شهدای دفاع مقدس بودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha