مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان‌غربی:

سپاه تحت فرماندهی مقام معظم رهبری در آمادگی کامل دفاعی و اعتقادی قرار دارد

سپاه تحت فرماندهی مقام معظم رهبری در آمادگی کامل دفاعی و اعتقادی قرار دارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی متین، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان‌غربی، امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی۳حمزه(ع) ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، اظهار داشت: امام حسین(ع) در واقعه کربلا به همه بشریت درس عزت و آزادگی آموخت و تبعیت از این درس سیدالشهدا(ع) در سایه عبودیت و بندگی خداوند متعال صورت می‌گیرد.

وی افزود: قیام کربلا پس از واقعه عاشورا نه تنها به اتمام نرسید بلکه با افتادن بار این نهضت الهی بر روی دوش حضرت زینب کبری(س)، بخش مهم دیگری از این قیام که همانا انتقال آن به عالمیان بود آغاز شد.

حجت‌الاسلام متین عنوان کرد: اگر دیدید یگان شما رنگ و بوی حسینی به خود گرفت مطمئن باشید نمره قبولی دریافت کرده‌اید و در همه امور موفق خواهید شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: امروز در سایه ولایت و تحت لوای فرماندهی معظم کل قوا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمادگی کامل دفاعی و اعتقادی قرار دارد.

وی تصریح کرد: سپاه در حیات پر برکت خود کارنامه‌ای بسیار درخشان از خود برجای گذاشته است و این نهاد دارای ماهیت دینی، انقلابی، جهادی، ولایی و مردمی است.

در پایان این مراسم حجت الاسلام فضل الله میرزایی تودیع و حجت الاسلام اسماعیل مهدوی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) معرفی شد.

اخبار مرتبط

اجرای ۶۰۰ برنامه از سوی سپاه ثارالله در هفته دفاع مقدس

یک پیشنهاد کارگشا

گفتگو با همسر شهید سید جلال حبیب الهی/ داوطلب رفتن به یگان ویژه صابرین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha