قیام عاشورا تبلور شعار «هیهات منه الذله» بود

قیام عاشورا تبلور شعار «هیهات منه الذله» بود

به گزارش سراج24 حجت‌الاسلام «سید جان‌مراد موسوی» مسئول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی منطقه اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در شهرکرد، اظهار داشت: قیام عاشورا تبلور شعار هیهات منه الذله بود و انقلاب اسلامی ایران بر پایه این شعار شکل گرفت، شهادت در راه خدا، نفی جدایی دین از سیاست، امر معروف و نهی از منکر تنها بخش کوچکی از پیام‌های این قیام هستند.

وی افزود: قیام عاشورا همچون چشمه‌ای خروشان افرادی که به دنبال معرفت بودند را سیراب کرده و می‌کند.

موسوی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای از بین بردن انقلاب اسلامی عنوان کرد: مردم ما مرد میدان‌های سخت هستند و تاریخ همواره نشان داده که تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌ایم.

مسئول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی منطقه اصفهان با اشاره به مشکلات اقتصادی ابراز داشت: ما در عرصه اقتصادی مانند دوران دفاع مقدس با همت همین مردم به مشکلات فائق خواهیم آمد.

موسوی با اشاره به هفته پدافند هوایی و چهلمین سالگرد دفاع مقدس ادامه داد: باتوجه به آیه «ان تنصر الله ینصرکم» پیروزی ما بر دشمنان حتمی است، ما هیچ‌گاه به دنبال جنگ نبوده و نیستیم بلکه این غربی‌ها هستند که با حضور خود در این منطقه به دنبال آشوب و مشروعیت بخشیدن به حضور نا‌جوانمردانه خود هستند.

وی گفت: در حال حاضر بیش از بیست نوع از انواع رادارها و سامانه‌های پدافندی مختلف در کشور ساخته شده که پوشش کامل هوایی داخل مرزها و کیلومترها خارج از کشور را انجام می‌دهند.

مسئول عقیدتی سیاسی پدافند هوایی منطقه اصفهان خاطرنشان کرد: تمامی همکارانی که در پدافند هوایی خدمت می‌کنند اسطوره‌های پنهانی هستند که به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و کار‌ هستند، در حالی که فعالیت‌ آن‌ها خیلی به چشم نمی‌آید و امنیت آسمانی که از امنیت زمینی کمتر نیست را ایجاد می‌کنند و لحظه‌ای چشم روی هم نمی‌گذارند.

اخبار مرتبط

نمایشگاه عکس عاشورائیان در فضای مجازی

جلوه‌هایی از روز عاشورا و تطبیق آن با جهان امروز

توزیع۹۱۱سبد غذایی در شهرستان بیرجند

0 نظر

ارسال نظر

capcha