مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر تأکید کرد؛

لزوم آینده نگری در حوزه دفاع مقدس برای کودکان

لزوم آینده نگری در حوزه دفاع مقدس برای کودکان

به گزارش سراج24، سرهنگ «علیرضا غریبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در دیدار با اعضای شورای اداری شهرستان گناوه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ماموریت‌های بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس را بر شمرد و اظهار داشت: برنامه‌های این بنیاد با هدف‌گذاری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تهیه و تدوین شده است.

وی به نقش ستادی و هماهنگ‌کنندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهرستان گناوه از شهرستان‌های است که در هشت سال دفاع مقدس نقش ویژه ای را ایفا نموده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر با بیان اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید و آیندگان انتقال داده شود افزود: آینده نگری در حوزه دفاع مقدس برای کودکان بسیار مهم است.

‌غریبی با بیان اینکه ادبیات یکی از مهمترین خواستگاه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس است تصریح کرد: متاسفانه حوزه تالیف  در استان بوشهر بسیار مهجور مانده است.

وی با اشاره به برنامه ها و روزشمار 40 سالگی دفاع مقدس از سوم خرداد تا پایان اسفند در قالب 43 هفته خاطرنشان کرد: 6 کمیته فرهنگی و هنری، اطلاع رسانی و فضای مجازی، بانوان، تولید محتوا، ایثارگران و روحانیون ویژه چهل سالگی دفاع مقدس تشکیل شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر به اهمیت چهل سالگی دفاع مقدس پرداخت و گفت: باید سعی شود با توجه به شرایط موجود ناشی از شیوع ویروس کرونا برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس با کیفیت بالا اجرا شود.

غریبی به اشاره به شعار «ما قوی هستیم» ابراز داشت: به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس از یک میلیون نفر از پیشکسوتان جهاد و شهادت در سراسر کشور تجلیل خواهد شد.

وی از برگزاری ویدئو کنفرانس ادارات کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان‌ها با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در 31 شهریور خبر داد و متذکر شد: نمایشگاه دستاوردهای فاع مقدس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در ساعات خاص به صورت حضوری و مجازی برپا خواهد شد.

اخبار مرتبط

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس «ملی» شد

برپایی نماز عید فطر در دفاع مقدس +عکس

کتاب «الگوی مدیریت جهادی» چاپ شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha