برنامه‌های فرهنگسرای امام ویژه ۱۷ شهریور اعلام شد

برنامه‌های فرهنگسرای امام ویژه ۱۷ شهریور اعلام شد

به گزارش سراج24 به مناسبت سالروز واقعه ۱۷ شهریور فرهنگسرای امام با ۶ برنامه در فضای مجازی به بزرگداشت این واقعه با هدف زنده نگاه داشتن شهدا و اهداف آنان می‌پردازد.

نخستین برنامه این مرکز تولید یک موشن گرافی به عنوان «خون های ماندگار» است که با پدیدار شناسی این واقعه، گزارش مختصری از این روز خونین، با متن و تصاویر ارائه می‌دهد، این محصول با مشارکت مرکز ترویج نام، یاد و اندیشه امام در شهرداری تهران تولید شده است.

همچنین در ۲ محصول ویدئو گرافیک، به بازخوانی پیام امام راحل در مورد ۱۷ شهریور با قرائت سید احمد خمینی می‌پردازد و در ادامه سخنرانی شهید هاشمی نژاد درباره این حادثه خونین در محصولی دیگر تولید و فتوکلیپی با عنوان «میدان شهدا» عکس‌های کمتر دیده شده از مرکز اسناد انقلاب اسلامی با سرودی با همین عنوان، این واقعه مرور می‌شود.

بر این اساس، در برنامه‌ای با عنوان «کتاب هفدهم» به معرفی بسته کتاب‌هایی با موضوع همین واقعه به صورت پادکست می‌پردازد.«انعکاس» یکی از برنامه‌های شاخص و مستمر فرهنگسرای امام (ره) است که در بخشی کوتاه از دهمین گفتگوی خود با «حجت الاسلام محمد علی رحمانی» به بررسی این رخداد می‌پردازد.

اخبار مرتبط

مناجات در بزرگترین گلزار شهدای جهان

برگزاری نمایشگاه عکس «ملاقات با امام» از سوی فرهنگسرای امام (ره)

آیین استقبال و تدفین از دو شهید گمنام در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha