نصب ۱۲۰ دوربین مدار بسته برای موزه دفاع مقدس مازندران توسط خیر ساروی

نصب ۱۲۰  دوربین مدار بسته برای موزه دفاع مقدس مازندران توسط خیر ساروی

به گزارش سراج24 سردار عبدالله ملکی پیش ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران از مشارکت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی خیّر نیک‌اندیش ساروی در امر خرید و نصب ۱۲۰ دوربین مداربسته، اتاق کنترل و نورپردازی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان مازندران خبر داد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در جمع خبرنگاران از کمک خیّر ساروی به مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان خبر داد و اظهار داشت: این خیّر نیک‌اندیش مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای خرید و نصب دوربین‌های این مرکز اهدا کرد.

سردار ملکی افزود: با کمک این خیّر، مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس به ۱۲۰ دوربین مداربسته مجهز می‌شود و همچنین اتاق کنترل سایت این مرکز نیز راه‌اندازی خواهد شد.

این مسئول همچنین با بیان اینکه با مساعدت این خیّر ساروی دو برج نوری، ستون‌های هفت‌تپه، حسینیه وداع، ادوات و تسلیحات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان نورپردازی خواهد شد، گفت: کار نصب دوربین‌های مداربسته و نورپردازی آغاز شده است و تا هفته دفاع مقدس شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

سردار ملکی این امر پسندیده را نوعی امر به معروف در حوزه ایثار و شهادت دانست و گفت: این مکان را محل نمایش رشادت‌ها و شجاعت‌های مردم و رزمندگان مازندرانی به نسل جدید و ادامه دفاع مقدس برشمرد که با ورود مردم و خیّرین در امر ساخت و تکمیل موزه دفاع مقدس شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

اخبار مرتبط

«همدلی» نیکوکاران با شبکه های استانی صدا و سیما

سحرهای فراموش نشدنی آزادگان

معرفی کتاب «اعزام به بهشت»

0 نظر

ارسال نظر

capcha