آیت‌الله حسینی بوشهری:

جمهوری اسلامی هرگونه توطئه دشمنان را قاطعانه پاسخ می‌دهد

 جمهوری اسلامی هرگونه توطئه دشمنان را قاطعانه پاسخ می‌دهد

به گزارش سراج24، آیت الله «سید هاشم حسینی بوشهری» در خطبه‌های مجازی نماز جمعه قم با اشاره به اعلام رسمی برقراری ارتباط میان امارات و اسرائیل اظهار داشت: مسئولان امارات اگر می‌خواهند امنیت خود را در سایه آمریکا و اسرائیل فراهم بیاورند، سخت در اشتباه بوده و اگر به واسطه حضور رژیم صهیونیستی آتشی در منطقه برپا شود، اولین آسیب به خود آن‌ها می‌رسد.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه افزود: ترامپ دستاوردی در داخل و خارج از آمریکا نداشته و تمام اقدامات وی با شکست مواجه شده است، از این رو از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی و کشور‌های عربی به دنبال کسب دستاورد برای خودش است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برپایی مراسم‌های عزاداری آبرومند در کشورمان قدردانی کرد و گفت: با مشارکت همه مردم و مسؤولان و هیأت‌های مذهبی، بار دیگر شور حسینی در کشورمان به راه افتاد و مراسم‌های عزاداری با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد، گرچه در این میان برخی دچار افراط و تفریط شده بودند.

حسینی بوشهری با اشاره به فرا رسیدن دوران اسارت اهل بیت (ع) پس از واقعه عاشورا، خاطرنشان کرد: نهضت اباعبدالله الحسین (ع) تا همیشه تاریخ جاودانه مانده است و امروز در سراسر جهان برای مظلومیت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفایش مراسم‌های عزاداری برپا می‌کنند.

نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: جنایت رژیم ستمشاهی در هفدهم شهریورماه، این روز را به یکی از مهم‌ترین عوامل به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی تبدیل کرد.

اخبار مرتبط

فتاح : با تمام توان در خدمت مستضعفانیم

نیروی انتظامی، جمهوری اسلامی ایران حمله تروریستی چابهار را محکوم کرد

برقراری پل هوایی تهران-کرمانشاه توسط سپاه و ارتش

0 نظر

ارسال نظر

capcha