اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

به گزارش سراج24، محسن رخصی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران همدل به منظور اجرای دو طرح کلی احسان حسینی و اطعام حسینی از ابتدای ماه محرم آغاز شده است، اظهار داشت: کرمانشاهیان خیر از ابتدای ماه محرم تا شب یازدهم این ماه بیش از چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.

رخصی با بیان اینکه حدود دو میلیارد تومان از این کمک ها به طبخ غذای گرم اختصاص داده شده، افزود: با این میزان کمک حدود ۹۸ هزار پرس غذای گرم براساس دستورالعمل های بهداشتی در ۵۶ آشپزخانه حسینی برای خانوارهای نیازمند در استان طبخ شده است.

وی ادامه داد: همچنین بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از نذورات مردمی جمع آوری شده به تهیه و تامین ۱۸ هزار سبد موادغذایی برای نیازمندان کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه کار جمع آوری نذورات مردمی در رزمایش ایران همدل تا پایان ماه صفر ادامه دارد، عنوان کرد: خیران نیک اندیش به منظور پیوستن به این رزمایش می توانند کد دستوری #۰۸۳*۸۸۷۷* را از طریق تلفن های همراه شماره گیری و یا وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی واریز کنند.

اخبار مرتبط

۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+ عکس

توزیع بیش از ۴۰۱ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان تهران

توزیع ۳۰ هزار بسته حمایتی ماه رمضان میان نیازمندان

0 نظر

ارسال نظر

capcha