اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

اهدای چهار میلیارد تومان «نذورات حسینی» به نیازمندان

به گزارش سراج24، محسن رخصی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش ایران همدل به منظور اجرای دو طرح کلی احسان حسینی و اطعام حسینی از ابتدای ماه محرم آغاز شده است، اظهار داشت: کرمانشاهیان خیر از ابتدای ماه محرم تا شب یازدهم این ماه بیش از چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.

رخصی با بیان اینکه حدود دو میلیارد تومان از این کمک ها به طبخ غذای گرم اختصاص داده شده، افزود: با این میزان کمک حدود ۹۸ هزار پرس غذای گرم براساس دستورالعمل های بهداشتی در ۵۶ آشپزخانه حسینی برای خانوارهای نیازمند در استان طبخ شده است.

وی ادامه داد: همچنین بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از نذورات مردمی جمع آوری شده به تهیه و تامین ۱۸ هزار سبد موادغذایی برای نیازمندان کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه کار جمع آوری نذورات مردمی در رزمایش ایران همدل تا پایان ماه صفر ادامه دارد، عنوان کرد: خیران نیک اندیش به منظور پیوستن به این رزمایش می توانند کد دستوری #۰۸۳*۸۸۷۷* را از طریق تلفن های همراه شماره گیری و یا وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی واریز کنند.

اخبار مرتبط

کمک 300 میلیارد تومانی ستاد اجرایی به نیازمندان در هرمزگان

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha