کمک مؤمنانه؛

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

به گزارش سراج24، پنجمین دوره از کمک‌های مؤمنانه منطقه یکم نیروی دریایی سپاه در لبیک به کلام پرمعرفت رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز با نمایشی از آغاز توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی با همت بسیجیان مسجد امام حسین(ع) این شهر و خیران و نیکوکاران آغاز شد.

هرمزگان در برپایی رزمایش همدلی و مواسات در کشور درخششی خیره‌کننده یافته به طوری که به موازات تلاش‌ نهادهای انقلابی در این زمینه، خیران و نیکوکاران مکرمی نیز در استان پای کار آمده و جلوه دیگری از احسان علوی را در پاسخ به فراخوان مقتدای خویش به نمایش گذاردند.

ناوسالار یکم مهدی هاشمی جانشین منطقه یکم نیروی دریایی سپاه در گفت‌وگوبا خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: در راستای فرمان مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، منطقه یکم نیروی دریایی سپاه با همکاری پایگاه مقاومت مسجد امام حسین(ع) گلشهر شمالی در دهه اول محرم اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و همچنین عزاداران حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) کرده است.

وی افزود: در این میان تعداد 110 بسته معیشتی در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) جمع‌آوری شد که قرار است میان نیازمندان توزیع شود.

جانشین منطقه یکم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: این پنجمین مرحله از کمک‌های مؤمنانه منطقه یکم نیروی دریایی سپاه است که از زمان فرمان رهبر معظم انقلاب تا کنون انجام شده است و ان‌شاءالله تا هر زمانی که نیاز باشد ادامه پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط

دانشگر سپاهانی‌ شد

ورود سپاهان به فصل نقل و انتقالات با جذب زکی‌پور

نویدکیا از سپاهان رفت/ در انتظار معرفی سرمربی جدید

0 نظر

ارسال نظر

capcha