حرکت جهادی مدیرعامل پالایشگاه آبادان قابل تقدیر است

 حرکت جهادی مدیرعامل پالایشگاه آبادان قابل تقدیر است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام المسلمین ابراهیمی پور امام جمعه آبادان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: پالایشگاه نفت آبادان از جایگاه بزرگی برخوردار است که با حرکتی جهادی توانست خشم آمریکایی ها را در بر داشته باشد.

او با بیان اینکه خزانه داری آمریکا به دنبال این است که از هر طرفی ایران را تحریم کند افزود:  حرکت جهادی مدیرعامل پالایشگاه آبادان قابل تقدیر است و این جهاد باید ادامه داشته باشد.

امام جمعه آبادان در ادامه با اشاره به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان و آبادان و خرمشهر گفت: بازدید میدانی از مناطق مختلف و کسب اطلاعات دقیق از مشکلات مردم خوزستان  از ویژگی‌های این سفر است که امیدواریم به مصوبه های ویژه ای ختم شود.

حجت الاسلام المسلمین ابراهیمی پور در ادامه خاطر نشان کرد: مردم خوزستان حرکتی جهادی و کاری انقلابی می خواهند و اقدامات ملموس در حوزه های مختلف اشتغال، آب، حقوق شهروندی و حل سایر معضلات باعث خوشحالی آنان می شود.

او گفت: از اقدامات شایسته ی فرماندار ویژه آبادان در پیگیری حل مشکلات مردم تشکر و قدردانی می کنیم و امیدواریم هرچه زودتر سلامتی خود را بدست آوردند.

امام جمعه آبادان با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری به دولتمردان درباره شبکه های ملی افزود: اگر بنا بر این باشد که حرف حضرت آقا  بر زمین نماند این باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود.

او در ادامه گفت: شبکه های اجتماعی داخلی باید با برقراری امنیت، افزایش سرعت اینترنت و رفع مشکلات موجود در آنها در دسترس عموم قرار بگیرد.

خطیب جمعه آبادان گریزی به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه خروجی ۱۲ سال آموزش و پرورش باید تربیت انسان منطبق با تفکر اسلامی باشد زد و عنوان کرد:  وظیفه و رسالت معلمان در همه مقاطع سنگین می‌شود، برای مهدکودک ها باید یک برنامه مدون داشته باشند و  ارتقاء مدارس دولتی باید در اولویت قرار بگیرد.

حجت الاسلام المسلمین ابراهیمی پور از مردم خون گرم ، مومن و ولایتمدار خطه جنوب در برپایی یک محرم ماندگار  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی که به تبعیت از سخنان مقام معظم رهبری بود تشکر  و قدردانی کرد و گفت: صدا و سیمای مرکز آبادان ،خبرنگاران، فضای مجازی و پایگاه های بسیج نقش تاثیر گذاری در انعکاس لحظه به لحظه حال و هوای محرم  را داشتند که شایسته قدردانی می باشند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha