توزیع ۴۰۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده توسط گروه‌های جهادی کوهدشت

توزیع ۴۰۰۰۰ لیتر محلول ضدعفونی‌کننده توسط گروه‌های جهادی کوهدشت

به گزارش سراج24، سروان محمدکاظم رستمی اظهار داشت: در دهه نخست محرم 5 هزار پرس غذای گرم با همکاری کمیته‌ امداد و یکی از مؤسسات خیریه  بین مناطق محروم این شهرستان توزیع شده‌ است.

وی با بیان اینکه امسال با وجود شیوع کرونا تلاش کردیم که تهیه و توزیع غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شود، افزود: 4 هزار پرس غذای گرم با همکاری هیئت رزمندگان اسلام و هم‌چنین هزار پرس توسط حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب کوهنانی بین نیازمندان توزیع شده‌ است.

مسئول بسیج سازندگی کوهدشت با اشاره به فرارسیدن ماه مهر در شرایط کرونایی عنوان کرد: گندزدایی و ضدعفونی مدارس سطح شهر کوهدشت از روز 11 شهریور شروع شده‌ است و تا پایان شهریور تمام مدارس توسط گروه‌های جهادی دانشجویی، دانش‌آموزی و حوزه‌های مقاومت ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت 300 گروه جهادی برای مقابله با کرونا در کوهدشت بیان کرد: در حال حاضر گروه‌های جهادی این شهرستان در بخش‌هایی مانند  ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن، توزیع مواد ضدعفونی‌کننده و اقلام بهداشتی در مناطق محروم  فعالیت می‌کنند.

رستمی با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی برای مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع کوهدشت گفت: 11 گروه جهادی چهار نفره برای مقابله با آتش‌سوزی  اراضی ملی در اختیار اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری این شهرستان گذاشته شده‌ است.

اخبار مرتبط

گروه‌های جهادی به کمک کادر درمان آمده‌اند

فراخوان گروه‌های جهادی برای پیوستن به سومین پویش ملی «مشق احسان»

قطع دست یک دانش آموز در اثر انفجار نارنجک دستی

0 نظر

ارسال نظر

capcha