همدلی مومنانه همچنان ادامه دارد؛

از روحیه‌بخشی به کادر درمان تا اعزام زوج‌های جوان به مشهدالرضا

 از روحیه‌بخشی به کادر درمان تا اعزام زوج‌های جوان به مشهدالرضا

به گزارش سراج24، رئیس دفتر آستان قدس رضوی در فارس بر لزوم روحیه‌بخشی به کادر درمان در ایام کرونا تاکید کرد و گفت: در این راستا در ایام کرونا با اهدای بسته‌های متبرک از سوی آستان قدس رضوی، از کادر درمان در فارس تقدیر شد.

جابر مهدیار با برشمردن اقدامات این دفتر در فارس در ایام کرونا بر اهمیت سپاس‌گذاری از جهادگران سلامت تاکید کرد.

وی سرکشی به ۴۴ بیمارستان در شهرستان‌های مختلف فارس توسط خادمان آستان قدس رضوی در فارس و توزیع یک وعده غذای متبرک میان آنها را در کنار اهدای بسته‌های متبرک از جمله اقدامات این دفترعنوان کرد.

رئیس دفتر آستان قدس رضوی در فارس همچنین از تقدیر و تجلیل از خواهران و برادران طلبه‌ای که در ایام کرونا بدون وقفه و در راه رضایت خداوند اقدام به غسل و کفن و دفن اموات کرونایی کرده‌اند، خبر داد و گفت: اهمیت این اقدام خداپسندانه و سخت بر کسی پوشیده نیست، لذا لازم دانستیم تا عرض خسته نباشید و تقدیری از این طلبه‌های جوان و خستگی‌ناپذیر با اهدای بسته‌های متبرکی از سوی آستان رضوی داشته باشیم.

مهدیار، در ادامه بر لزوم حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و نیازمندان در بحبوحه کرونا نیز اشاره کرد و افزود: بدون شک کرونا به بخش‌های مختلف جامعه اسیب‌های بسیاری وارد کرد و قشر آسیب‌پذیر نیز بیش از همه در معرض تشعشعات کرونایی قرار گرفتند، پس توزیع بسته‌های معیشتی که رهبری نیز بر آن تاکید کردند، در دستور کار قرار گرفت. چنانه تا به امروز ۱۵ هزار بسته معیشتی هر یک به ارزش ۲۵۰ هزار تومان در کنار پخت نان رایگان از سوی دفتر آستان در فارس در میان محرومان توزیع شده است.

رئیس دفتر آستان قدس رضوی در ادامه با اشاره به ضدعفونی معابر و خیابان‌های سطح شهر به جهت گندزدایی و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس، توسط گروه‌های جهادی وابسته به دفتر آستان در فارس، از اقدام جدید دیگری در این مسیر یاد کرد و گفت: در ایام کرونا، ازدواج بسیاری از جوانان به دلیل شیوع ویروس و عدم برگزاری مراسم و همچنین بروز مشکلات اقتصادی، به تعویق افتاد؛ لذا دفتر آستان قدس رضوی در فارس با شناسایی تعدادی از این جوانان طی یک کاروان ۴۴ نفره، آنها را به طور رایگان به مشهدالرضا اعزام کرد تا زندگی مشترکشان را آغاز کنند.

اخبار مرتبط

سهمیه ۸ هزار نفری زوج‌های جوان در عمره سال جاری

ثبت نام زوج‌های جوان برای عمره آغاز شد

کاهش مدت اقامت زائران در عمره راهی برای افزایش اعزام‌ها/ موافق سهمیه زوج‌های جوان هستم

0 نظر

ارسال نظر

capcha