کمک مؤمنانه؛

توزیع ۶۰۰ بسته‌ نوشت‌افزار در استان اردبیل

توزیع ۶۰۰ بسته‌ نوشت‌افزار در استان اردبیل

به گزارش سراج24، ایرج نقی‌پور عصر امروز اظهار کرد: در تداوم گام اول پویش همکلاسی مهربان و مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه، امروز ۶۰۰ بسته نوشت‌افزار،کیف، کفش و البسه در بین دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده استان اردبیل توزیع شد.

وی افزود: در مجموع تاکنون ۲ هزار و ۱۶۰ بسته نوشت‌افزار، کیف، کفش و البسه و تعدادی بسته معیشتی در قالب گام اول پویش همکلاسی مهربان و مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه توزیع شده است.

مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل تصریح کرد: این بسته‌ها در بین دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده در شهرستان‌های مشگین‌شهر، پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی، نیر، نمین، خلخال، کوثر و سرعین توزیع گردیده است.

 نقی‌پور بیان کرد: این بسته‌ها با مشارکت خیرین، آموزش و پرورش، حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان بسیج اصناف، سازندگی نواحی مقاومت بسیج استان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تهیه شده است.

آغاز پویش همکلاسی مهربان شهرستان اردبیل طی هفته آتی

وی با اشاره به تداوم پویش همکلاسی همهربان و رزمایش کمک مؤمنانه، افزود: در روزهای آینده بسته‌های نوشت‌افزار رزمایش کمک‌ مؤمنانه در کلیه نواحی و مناطق ۱۹ گانه استان اردبیل توزیع می‌شود.

 مسؤول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان اردبیل اظهار کرد: گام اول پویش همکلاسی مهربان شهرستان اردبیل نیز طی مراسمی هفته آتی در مرکز استان آغاز می‌شود.‌

نقی‌پور با قدرانی از مشارکت خیرین در تهیه نوشت‌افزار رزمایش کمک ‌مؤمنانه، گفت: با توجه به تداوم رزمایش کمک مؤمنانه و اهمیت کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید، از عموم خیرین و مردم نوع‌دوست استان دعوت می‌شود در تهیه نوشت‌افزار، کیف، کفش و البسه مشارکت داشته باشند.

اخبار مرتبط

توزیع ۵۰۰ بسته نوشت‌افزار در بخش ارشق مشگین‌شهر

توزیع 600 بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان بافتی

توزیع ۱۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان اردبیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha