تداوم کمک‌های مومنانه؛

جمع‌آوری ۱۲۰ میلیون تومان کمک‌ مردمی توسط بانوان بسیجی جهرم

جمع‌آوری ۱۲۰ میلیون تومان کمک‌ مردمی توسط بانوان بسیجی جهرم

به گزارش سراج24، زهره جباریان امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : به همت خواهران بسیجی حوزه مقاومت فاطمه الزهرا(س) در دومین مرحله از رزمایش بزرگ مواسات و کمک‌های مومنانه، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط خیرین و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت، به این امر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به همت والای خواهران بسیجی در عرصه‌های مختلف مبارزه با ویروس منحوس کرونا، افزود: کمک‌های مومنانه جمع آوری شده آن حوزه در قالب تهیه جهیزیه، بسته های معیشتی، طبخ غذای گرم، تهیه پوشاک و چادر و ... بوده است.

جباریان گفت: از عید قربان تاکنون، تعداد ۴۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال تهیه و بین اقشار نیازمند توزیع شده است.

فرمانده حوزه مقاومت فاطمه الزهرا (س) جهرم با اشاره به مشکلات و تبعات اقتصادی پدید آمده از شیوع بیماری کرونا به تهیه ۳ سری جهیزیه به ارزش ۲۴۰ میلیون ریال به همت خیرین و بسیجیان اشاره داشت و بیان کرد: در این مدت بیش از ۶۰۰ پرس غذای گرم به ارزش ۶۵ میلیون ریال تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

وی در از دیگر فعالیتهای بسیجیان آن حوزه را تهیه ۸ بسته پوشاک و چادر مشکی به ارزش ۱۰ میلیون ریال عنوان داشت و افزود: جهت حفاظت و حراست از حجاب اسلامی، باید امکانات و شرایط آن نیز جهت استفاده بانوان، فراهم باشد مانند تهیه چادر مشکی که شرایط بد اقتصادی امروز و تهاجم بی‌امان فرهنگی غرب، یکی از آسیب های جدی به این دستور صریح قرآنی است.

جباریان با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید و مشکلات برخی از دانش آموزان کم برخوردار در تهیه لوازم التحریر از تهیه و توزیع ۱۵۵ بسته لوازم التحریر به ارزش ۸۰ میلیون خبر داد.

اخبار مرتبط

از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک تا کمک به قشر آسیب دیده

ساخت ۴ واحد مسکونی برای نیازمندان شاهرودی

اجرای پویش هر کوچه یک حسینیه در جهرم+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha