کمک ۱۷ میلیارد ریالی خیران زنجان در طرح اطعام و احسان حسینی

کمک ۱۷ میلیارد ریالی خیران زنجان در طرح اطعام و احسان حسینی

به گزارش سراج24، هدایت صفری با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران با وفایش اظهار کرد: محرم ماه تحول آفرین و نام امام حسین برای انسان قدرت و قوت می‌آورد، لذا همه ما بایستی  به وظیفه خود آشنا  و متناسب با مرام و مسلک امام حسین (ع) حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه محرم درس دلدادگی، ایثارگری آزادگی و ایستادگی در مقابل ظلم و ستم را به ما می‌آموزد، گفت: اگر نگاه عاشورایی باشد، می‌توان کارهای زیبا و خوبی در حوزه خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان انجام داد و کار در کمیته امداد اغلب، دلی و اعتقادی است که با روحیه جهادی و بصورت بسیجی‌وار انجام می‌شود.

صفری اظهار کرد: از ابتدای مرحله دوم رزمایش ایران همدل که با شعار «از همدیگر گره‌گشایی کنیم» آغاز شده است، بیش از ۱۸ هزار پرس غذای گرم و قریب به ۳ هزار بسته سبد معیشتی به ارزش ۱۷میلیارد و ۵۸۶ میلیون ریال تهیه و در بین خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در مرحله اول رزمایش کمک‌های مؤمنانه بیش از ۱۱۳هزار  پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شده است،گفت برنامه‌ریزی شده است در مرحله دوم رزمایش ایران همدل ۱۴۰هزار پرس غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شود.

صفری از آمادگی دفاتر ۱۴گانه کمیته امداد و ۱۰۹ مرکز نیکوکاری برای دریافت و توزیع نذورات هم استانی‌های زنجانی در بین نیازمندان خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۴*۱*۸۸۷۷*با تلفن همراه و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌ حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱با شناسه ۸۸۰۳۱۸۶۶۶ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ نزد بانک ملی کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند.

اخبار مرتبط

کمک 300 میلیارد تومانی ستاد اجرایی به نیازمندان در هرمزگان

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

توزیع 110 بسته حمایتی بین نیازمندان روستاهای تربت‌حیدریه

0 نظر

ارسال نظر

capcha