فعالیت انجمن شهدای زنده تبلور روحیه ایثارگری در زمان حال است

فعالیت انجمن شهدای زنده تبلور روحیه ایثارگری در زمان حال است

به گزارش سراج24، حبیب‌الله خجسته‌پور ظهر امروز در نشست با جمعی از جانبازان و اعضای هیأت مدیره انجمن شهدای زنده استان سمنان اظهار کرد: ما همواره شنوای درد و دل جامعه ایثارگران استان سمنان بوده و خواهیم بود و به این مهم افتخار می‌کنیم.

وی گفت: این امر که امروز نیز شما ایثارگران همچون گذشته با حضور در صحنه‌های جبهه‌های حق علیه باطل دور هم جمع شده و ایثارگری کردید، در صحنه حمایت از هم‌زمان خود در قالب انجمن شهدای زنده استان سمنان به فعالیت و ایثارگری می‌پردازید، جای قدردانی دارد و تبلور این روحیه ارزنده شما در زمان حال است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: تشکیل و مدیریت یک تشکل مردمی قطعاً با سختی‌هایی در مسیر پیش روی خود مواجه است که حضور شما با روحیه ایثارگری خود در این عرصه در راستای دفاع از جامعه ایثارگری و پیگیری مطالبات، امری ارزنده است.

خجسته‌پور تأکید کرد: دغدغه‌مندی در خصوص پیگیری و رسیدگی به امورات جانبازان و ایثارگران استان سمنان همواره در دستور کار قرار داشته و خواهد داشت.

وی گفت: شخص استاندار سمنان نیز که از جامعه بزرگ و ارزشمند ایثارگران است؛ همواره بر این مهم تأکید ویژه دارد و ما همواره به حضور شما افتخار می‌کنیم و به‌واسطه وظایف انسانی و مدیریتی پیگیری امورات جامعه بزرگ ایثارگران و جانبازان گران‌قدر را به‌صورت مطلوب در دستور کار قرار خواهیم داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: کوتاهی در بحث مدیریت در بخشی از امور و رسیدگی به مباحث و موارد مرتبط با جامعه گران‌قدر جانبازان و ایثارگران، نباید دلیلی بر عدم پیگیری و مطالبه‌گری شما باشد و قطعاً این کوتاهی‌ها و نواقص پیگیری و در راستای جلب رضایتمندی شما برطرف خواهد شد.

جانباز ۷۰ درصد و رئیس هیأت مدیره انجمن شهدای زنده استان سمنان نیز در این نشست اظهار کرد: انجمن شهدای زنده استان سمنان که متشکل از جانبازان ۷۰ درصد استان است، در بحث‌های اجتماعی و اشتغال تاکنون فعالیت‌های مطلوبی داشته است.

اسلامی‌راد با بیان اینکه هدف از تشکیل این سازمان مردم‌نهاد، پیگیری مطالبات و مواردی است که از دستورالعمل‌های بنیاد، جامانده است، ادامه داد: به‌منظور ساماندهی این تشکل‌ها در کشور، اداره کل تشکل‌ها در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه دیدارهای متعددی با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان انجام و امورات مرتبط پیگیری شده است، اضافه کرد: در مباحث مختلف و رسیدگی به امورات و نیازهای مختلف جانبازان، این انجمن اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده است.

رئیس هیأت مدیره انجمن شهدای زنده استان سمنان بیان کرد: موارد و مباحث و مشکلات از استان‌ها جمع‌آوری و سپس در مرکز و در کارگروه‌های مرتبط به مسائل جانبازان رسیدگی می‌شود.

اسلامی‌راد با بیان اینکه تاکنون پیگیری‌های بسیار مطلوبی از سوی این تشکل‌ها صورت گرفته است، افزود: با حضور رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، مبحث مسکن ایثارگران به‌صورت جدی‌تر در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم از ظرفیت به وجود آمده برای رفع مشکلات مسکن ایثارگران استان سمنان استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

فراخوان ارسال اثر به جشنواره تاتر مجازی و صحنه ای

۱۱۸۰ نفر از استان سمنان در پویش «نذرخون» مشارکت کردند

مراسم سوگواری در سمنان با رعایت کامل شئون بهداشتی برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha