توزیع 10 هزار بسته لوازم‌‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند

توزیع 10 هزار بسته لوازم‌‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند

به گزارش سراج24، منوچهر دانشمند اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان در عزمی بلند در لبیک به کلام نورانی مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) به میدان آمده و در تحقق رزمایش عظیم و مردمی مواسات سهیم بوده که این حرکت هم‌چنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی از عید سعید فطر کار خود را در خصوص توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان آغاز کرده است، افزود: در عید غدیر و همچنین ماه محرم و روزهای تاسوعا و عاشورا از سوی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بین نیازمندان غذای گرم توزیع شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان هرمزگان گفت: در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) علاوه بر توزیع مواد پروتئینی بالغ بر 25 هزار قطعه مرغ در کل استان هرمزگان نسبت به توزیع 20 هزار آب معدنی بین عزاداران توزیع شد.

دانشمند در ادامه تصریح کرد: با توجه به بازگشایی مدارس، 10 هزار بسته کامل لوازم‌‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند استان هرمزگان توزیع خواهد شد.

وی ارزش هر بسته لوازم‌التحریر را 150 هزار تومان عنوان کرد و یادآور شد: شناسایی دانش‌آموزان نیازمند از سوی گروه‌های جهادی همکار ستاد صورت گرفته است که کماکان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان

توزیع 110 بسته معیشتی میان نیازمندان بندرعباسی توسط سپاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha