روحانیون اهل سنت پیرو مقام معظم رهبری هستند

روحانیون اهل سنت پیرو مقام معظم رهبری هستند

به گزارش سراج24، ماموستا عابد نقیبی در نشست صمیمی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان معاون امور حوزوی دفتر مقام معظم رهبری حجت‌الاسلام علی اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در کرستان با ائمه جمعه اهل سنت و تشیع استان که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد: همه روحانیون اهل سنت پیرو مقام معظم رهبری هستند و هرکس از طرف حضرت آقا حکم بگیرد ما خود را به انجام آنچه می‌فرماید واجب می‌بینیم.

 نقیبی با بیان اینکه اطاعت و پیروی از دستورات نماینده ولی فقیه در کردستان از دیدگاه علمای این استان فرض عین است، گفت: ضمن تقدیر از 10 سال تلاش نماینده سابق ولی فقیه در کردستان حضور حجت الاسلام پورذهبی را به این استان خوش آمد می‌گویم و به نمایندگی از علمای اهل سنت آمادگی هرنوع همکاری را با ایشان داریم.

وی اذعان کرد: استان کردستان با سایر استان‌های سنی نشین متفاوت است چرا که ما در کردستان با موضوعاتی همچون ناسیونالیستی، اخوان و سایر جریانات فکری و سیاسی باید مقابله کنیم که در سایر استان‌های سنی نشین وجود ندارد.

مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز افزود: احترام به جایگاه روحانیونی که پای نظام محکم ایستاده و در بسیاری از مواقع مورد هجمه جدی و بی‌احترامی دشمنان و ضد انقلاب قرار می‌گیرند بعد از بازنشستگی ضروری است.

نقیبی اظهار کرد: خیلی از عزیزان بعد از 40 سال خدمت و بازنشستگی کنار گذاشته می‌شوند که این جای تاسف دارد.

وی با بیان اینکه بعد از مرگ هم مخالفان نظام دست از سر ما بر نمی دارند و به خانواده و فرزندانمان توهین می کنند، گفت: روحانیون اهل سنت کردستان قلبا به نظام اعتقاد دارند و همراهو همدل این نظام مقدس هستند.

اخبار مرتبط

نظر مقام معظم رهبری درباره حرمت سلاح هسته‌ای در سال‌های گذشته

نسیم ایران همدل به دانیال رسید

ورود عموم به فضای سبز اتوبان بابایی در روز 13 فروردین/منکر اشکالات در مدیریت شهری نیستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha