مجوز انتشار ۵ تک‌آهنگ عاشورایی صادر شد

مجوز انتشار ۵ تک‌آهنگ عاشورایی صادر شد

به گزارش سراج24، ۹ نماهنگ عاشورایی به مناسبت ایام عزای سید و سالار شهیدان توسط مرکز موسیقی و معاونت سینمایی حوزه هنری در دست تولید و انتشار است.

این نماهنگ ها که از یک ماه پیش وارد مرحله تولید شده اند، بخشی از مجموعه هنری پویش «سوره اشک» است که حوزه هنری انقلاب اسلامی تولیدات هنری خود به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم را در قالب این پویش تولید و منتشر کرده است.

این نماهنگ ها با صدای خوانندگانی مانند حمید غلامعلی، مجید اخشابی، قاسم افشار، غلامرضا صنعتگر و... بر اساس اشعاری از فاضل نظری، میلاد عرفان پور، محمدحسن جمشیدی و... در قالب های مختلف تصویری مانند پویانمایی و رئال تولید می شود که قرار است انتشار این آثار به مرور تا اربعین حسینی انجام گیرد.

دو نماهنگ دیگر هم در دست تولید است که اطلاعات آنها نیز در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

 بخشی از این نماهنگ ها مانند «دریای تشنگی» با صدای حمید غلامعلی و «خورشید» با صدای اشکان کمانگری منتشر شده و سایر آثار نیز به مرور تا اربعین حسینی منتشر خواهد شد.

حوزه هنری انقلاب اسلامی ده‌ها تولید هنری در قالب های مختلف را در قالب پویش «سوره اشک» به مناسبت محرم ۹۹ در حال تولید دارد که انتشار این آثار تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

مجوز انتشار ۵ تک آهنگ با مضمون عاشورایی از سوی واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی صادر شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی در هفته های اخیر مجوز پنج تک آهنگ و ۲۳ آوای پیشواز عاشورایی و مذهبی را صادر کرد.

قطعات لبیک یا حسین، در وصالت چه را بیاموزم و یا حسین از جمله قطعاتی هستند که مجوز انتشار گرفتند.

خبر صدور مجوز انتشار این پنج قطعه در حالی اعلام می شود که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اسامی شاعران، آهنگسازان و خوانندگان این آثار را منتشر نکرده است.

اخبار مرتبط

مجوز چاپ کتاب «عصر فطرت» صادر شد

صدور مجوز تردد نمایندگان در خط ویژه صحت ندارد

۱۳ هزار هیأت تهران مجوز دارند؛ ۷ هزار هیأت ندارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha