رئیس مجمع نمایندگان بوشهر:

اداره کشور نیازمند فرهنگ جهادی رئیسعلی است

 اداره کشور نیازمند فرهنگ جهادی رئیسعلی است

به گزارش سراج24، عبدالکریم جمیری عصر امروز در  نشست با فعالان اجتماعی شهرستان دیلم ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار  اظهار داشت: سردار بزرگ مبارزه با استعمار چنان درسی به متجاوزان داد که تا همیشه تاریخ ثبت است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر خدمات رسانی به مردم با روحیه جهادی تصریح کرد: امروز در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و امنیتی نیازمند نقش آفرینی شخصیت‌هایی همچون شهید رئیسعلی دلواری و شهید سلیمانی هستیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم، ترویج فرهنگ جهادی رئیسعلی دلواری را در خدمات رسانی به جامعه یک ضرورت دانست و تاکید کرد: امروز برای اداره کشور بیش از هر چیزی نیازمند منش و روحیه فرهنگ جهادی رئیسعلی‌ها در تمامی عرصه‌ها  است.

جمیری با اشاره به ظرفیت‌های نیروی انسانی جوان و خلاق افزود: اگر به جوانان صاحب ایده،  نیروهای ارزشی و انقلابی میدان داده شود آنها از این آزمون به خوبی بیرون می‌آیند و در این راستا شخصیت‌های آزاده، توانمند، تکلیف‌نگر و شجاع در جامعه وجود دارد که بتوانند از پس مشکلات برآمده و افتخار آفرین شوند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر توجه به نیروهای جوان خلاق در عرصه مدیریتی تصریح کرد: اگر فرصت و میدان در مدیریت به جوانان داده شود، با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی بسیاری از مسائل و معضلاتی که امروز مردم با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند برطرف می‌شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمت اثربخش جوانان در زمینه‌های هسته‌ای، فضایی، نانوتکنولوژی و نظامی بیان کرد:  نقش آفرینی و موفقیت جوانان انقلابی در  عرصه‌های در عرصه‌های گوناگون مشاهده شده و آثار ارزشمندی به جای گذاشته‌اند.

وی میدان دادن به نیروهای جوان انقلابی و ارزشی را یک ضرورت دانست و تاکید کرد:  گلایه امروز این است که به چنین نیروهای انقلابی برای مدیریت جهادی میدان داده نمی‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پروژه استراتژیک خط لوله گوره دیلم به جاسک  ابراز امیدواری کرد: با اعتماد به باور ملی و بومی، بهره‌مندی از ظرفیت‌های داخلی و استعدادهای جوانان صنعت نفت شاهد شکوفایی و خودکفایی در این صنعت خواهیم بود.

اخبار مرتبط

ظرفیت بسیج بوشهر در خدمت نهضت «جهش تولید»

دوره آموزش نرم افزار آفیس، ویژه دانشجویان

جمهوری اسلامی هرگونه توطئه دشمنان را قاطعانه پاسخ می‌دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha