با حضور جمعی از هیأتی‌های مطرح کشور؛

حواشی و مدل‌های متفاوت هیأت در شبکه افق روایت می‌شود

حواشی و مدل‌های متفاوت هیأت در شبکه افق روایت می‌شود

به گزارش سراج24 به نقل از جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام علیرضا ربانی منش طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه فصل سوم روایت هیأت با کلان موضوع سبک زندگی حسینی و روایت هیئات از دهه اول محرم از شبکه افق پخش می‌شود، اظهار کرد: هیئات بزرگی که در دهه اول محرم امسال با توجه به لزوم جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شرایط خاصی را سپری کرده‌اند در این برنامه به روایت شرایط متفاوت محرم امسال خواهند پرداخت.


وی اضافه کرد: این برنامه هر شب به صورت زنده ساعت 21 از شبکه افق به نمایش گذاشته می‌شود و سید محد جواد شرافت به‌عنوان مجری برنامه با ستایشگران و کارشناسان هیأت به گفت‌وگو خواهد پرداخت تا مشخص شود این هیئات مذهبی چگونه چنین الگویی به مردم کشور و دنیا ارائه داده‌اند.
تهیه کننده برنامه روایت هیأت خاطرنشان کرد: مدل متفاوت مراسم‌های مذهبی امسال، حواشی دهه اول محرم و برپایی روضه‌های خانگی و محلی با حضور مداحان و خانواده‌های شهدا در این برنامه بررسی می‌شود.


وی با بیان اینکه برنامه روایت هیأت طی 10 شب و هر شب به مدت 45 دقیقه مهمان منازل مخاطبان هیأت‌های مذهبی خواهد بود، عنوان کرد: حجج اسلام والمسلمین آقامیری، مهدوی‌نژاد، سید رضا نریمانی، مهدی رسولی، رضا بذری، رجبی دوانی و کرمعلی از جمله مهمانان این برنامه رسانه‌ای خواهند بود.
ربانی‌منش با اشاره به اینکه برنامه روایت هیأت به همت جامعه ایمانی مشعر تولید و با همکاری شبکه افق پخش خواهد شد، گفت: این برنامه در صفحات اختصاصی روایت هیأت در شبکه‌های اینستاگرام، ایتا و بله به نشانی revayateheyat منعکس خواهد شد.


وی از اکران دستاوردهای رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی از مراسمات عزاداری دهه اول محرم 1442 در برنامه روایت هیأت یاد کرد و ادامه داد: امیدواریم این برنامه بتواند مخاطبان هیأتی خود را با چگونگی برپایی هیأت در شرایط کرونایی آشنا کند.


ربانی‌منش با اشاره به تولید بسته‌های معرفتی، برگزاری گردهمایی ویژه دست‌اندرکاران هیأت‌های مذهبی به منظور آشنایی با دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه هیأت به همت جامعه ایمانی مشعر عنوان کرد: جامعه ایمانی مشعر با بیش از 10 هزار هیأت مذهبی در سراسر کشور در ارتباط است و توانمندی این هیأت‌ها را در حوزه‌های مختلف دنبال می‌کند.

اخبار مرتبط

سیاست اقتصادی امام علی (ع)، مقابله شدید با مفسدان اقتصادی بود

برگزاری مراسم «هشت شب عاشقی» با نوای سید مجید بنی فاطمه

مهدی سماواتی، دعای کمیل کربلا را می‌خواند

0 نظر

ارسال نظر

capcha