توزیع 150 هزار پرس غذا در بین مددجویان کردستان

توزیع 150 هزار پرس غذا در بین مددجویان کردستان

به گزارش سراج24، محمدرسول شیخی‌زاده عصر امروز در نهضت سراسری کمک مومنانه سپاه بیت‌المقدس کردستان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد اظهار کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا و به ویژه بعد از پیام بسیار ارزشمند مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر کمک مومنانه همه مردم، خیرین، نیکوکاران و دستگاه‌ها، ستاد کمک مومنانه شکل گرفت.

وی گفت: دستگیری از محرومین و فقرا از دستورات دین اسلام است که این امر مهم به ویژه در این ایام در دستگاه‌ها و نهادهای انقلابی به ویژه در راس همه‌ سپاه غیور استان شکل گرفت و در سطح قابل قبولی انجام شد.

شیخی‌زاده اظهار کرد: کمیته امداد هم به عنوان عضو این ستاد تحت عنوان رزمایش ایران همدل یک و دو در دو مرحله تمام برنامه‌های خود را در دو قالب توزیع غذای گرم و سبد کالا و تهیه و توزیع بسته بهداشتی انجام داده است.

وی اظهار کرد: تمام بسته‌های حمایتی که توسط کمیته امداد تهیه و توزیع شده، نتیجه کمک خیرین و تلاش دستگاه‌های مختلف بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کردستان با اشاره به اطعام نیازمندان در دو طرح اطعام مهدوی و حسینی، گفت: بیش از 150 هزار پرس غذا به ارزش ریالی 2 میلیارد تومان و 60 هزار بسته سبد کالا به ارزش ریالی 21 میلیارد تومان در این مدت در سطح استان توزیع شده است.

وی افزود: 72 هزار خانوار زیرپوشش این نهاد از آغاز شیوع کرونا تاکنون بسته بهداشتی دریافت کرده‌اند و الان هم سبد کالا در بین خانواده‌های مددجو در حال توزیع است.

اخبار مرتبط

ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان

منکرات در جمهوری اسلامی نیازمند بازتعریف است

ستاد امر به معروف کردستان توسط مردم پشتیبانی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha