مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان اعلام کرد:

اهدای۴۷۰۰ماسک توسط خیرین

اهدای۴۷۰۰ماسک توسط خیرین

به گزارش سراج24 مختار سلحشور صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال توسط اعضای جوان این جمعیت اظهار کرد: اعضای جوان هلال احمر در ایام محرم امسال با شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نذورات جمع آوری شده را صرف تهیه ماسک و مایع ضدعفونی کننده و توزیع بین‌عزاداران کردند.

سلحشور گفت: اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان قشم با جمع آوری نذورات خود، یک دستگاه سمپاش برای ضدعفونی هیأت و ۲۰۰ بسته بهداشتی برای توزیع بین عزاداران حسینی تهیه کردند.

وی تصریح کرد: در شهرستان حاجی آباد نیز اعضای جوان داوطلب با جمع آوری نذورات خود نسبت به تهیه یک دستگاه سمپاش برای ضدعفونی هیأت و ۲۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده اقدام کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر هرمزگان با اشاره به اهدای هزار و ۵۰۰ عدد ماسک توسط خیرین داوطلب شهرستان بندرعباس برای توزیع بین عزاداران حسینی ادامه داد: خیرین داوطلب شهرستان پارسیان نیز ۷۰۰ عدد ماسک برای توزیع در مراسم تاسوعا و عاشورا اهدا کردند.

وی بیان داشت: در شهرستان سیریک نیز به همت اعضای جوان داوطلب هلال احمر بالغ بر هزار ماسک تولید و یک هزار ماسک دیگر نیز توسط خیر داوطلب این شهرستان برای توزیع بین عزاداران حسینی اهدا شده است.

سلحشور از تلاش تمام اعضای جوان و خیرین داوطلب در اجرای طرح ملی نذر سلامت همراه با خادمان حسینی قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

اجرای پروژه داوطلبی جمعیت هلال‌احمر در روستاهای الیگودرز

حمایت ۱۰ هزار میلیاردی خیران از دانشگاه های کشور

توزیع ماسک و زیارتنامه جیبی اربعین، در بین شهروندان تهرانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha