هیئت همدلی؛

تبدیل سفره احسان به کمک‌های معیشتی

تبدیل سفره احسان به کمک‌های معیشتی

به گزارش سراج24 احمد مستعلیزاده در مشگین شهر با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه در بین نیازمندان اظهار کرد: سال‌های گذشته به همت خیرین شهرستان در ماه‌های رمضان و محرم سفره احسان در داخل مسجد پهن می‌شد که امسال به‌علت شیوع ویروس کرونا بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۲/۵ میلیارد ریال در چند مرحله در بین نیازمندان شناسایی شده شهرستان مشگین شهر توزیع شد.

عضو هئیت امنای مسجد ولیعصر(عج) مشگین شهر بیان کرد: در راستای کمک‌های مومنانه و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر یاری رساندن به نیازمندان آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا هئیت امنای مسجد حضرت ولیعصر(عج) با مشارکت پایگاه این مسجد و خیرین شهرستان بسته‌های معیشتی را تهیه و در اختیار نیازمندان قرار دادند.

وی تصریح کرد:  این اقلام در مناسبت‌های مختلف از جمله تعطیلات عید نوروز، شب‌های ماه مبارک رمضان، عید قربان، عید سعیدغدیرخم و ماه محرم در قالب سبد معیشتی بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

مستعلیزاده گفت: علاوه بر توزیع اقلام ضروری و معیشتی، مبلِغ ۵۰۰میلیون ریال نیز به‌صورت کارت هدیه و نقدی در اختیار نیازمندان شهرستان قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در مرودشت

توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان ابهری

فرهنگ دفاع‌ مقدس صحنه همدلی بین نیروهای مسلح و مردم باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha