هیات‌های مذهبی سیستان وبلوچستان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند

هیات‌های مذهبی سیستان وبلوچستان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام عیسی بزمانی اظهار داشت: مردم و هیئت‌های عزاداری استان سیستان و بلوچستان در دهه اول محرم امسال علی رغم تمام محدودیت‌ها به خوبی نشان دادند که شور و شعور حسینی همواره همراه یکدیگر بوده است.

وی افزود: مردم غیور و مرزدار سیستان و بلوچستان در دهه اول محرم امسال در کنار هیئت‌های عزاداری ضمن رعایت تمامی مسائل بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، حضور در فضای باز و… مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان را نیز با شکوه هر چه بیشتر برپا کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد هیأت‌های مذهبی این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آئین‌های عزاداری ماه محرم را انجام دادند، ادامه داد: در ایام محرم امسال جلوه‌ای بی نظیر از شور و شعور حسینی در منظر نگاه جهانیان قرار گرفت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکان برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: اینجانب از تمامی مردم عزادار، مداحان، خطبا، علما، بانیان مجالس و محافل عزاداری، خیران، هیأت‌های مذهبی، دستگاه‌های نظامی و انتظامی، دستگاه‌های حمایتی و امدادی به خصوص دانشگاه‌های علوم پزشکی استان کمال قدردانی و تشکر را دارم.

اخبار مرتبط

مدیریت جهادی در برگزاری عزاداری‌ها الگویی مناسب برای سایر حوزه‌ها است

هزار بسیجی و روحانی ناظر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محرم می‌شوند

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محرم واجب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha