رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هیئت های مذهبی قابل تقدیر است

رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هیئت های مذهبی قابل تقدیر است

به گزارش سراج24، راشد جزایری با بیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هیئت‌های مذهبی این استان قابل تقدیر است، اظهار کرد: همکاری هیئت‌های مذهبی با دانشگاه علوم پزشکی در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی خوب بوده است.

وی با بیان اینکه بررسی هیئت‌های مذهبی توسط کارشناسان بهداشت محیط به صورت مداوم در نقاط مختلف استان در دهه اول محرم انجام شد، تاکید کرد: بررسی‌های کارشناسان و بازرسان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیانگر این است دستورالعمل‌های بهداشتی در هیئت‌های مذهبی شهرکرد به خوبی رعایت شده است.

وی در ادامه در خصوص وضعیت چهارمحال و بختیاری در زمینه شیوع کرونا، عنوان کرد: این استان همچنان به لحاظ شیوع بیماری کووید ۱۹ در وضعیت هشدار قرار دارد.

وی تاکید کرد: همان طور که بارها از سوی مراجع رسمی و سخنگوی وزارت بهداشت و مسئولین استانی اعلام شده است، چهارمحال و بختیاری از دو الی سه هفته گذشته در وضعیت هشدار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری نسبت به متوسط کشوری به لحاظ شیوع بیماری کووید ۱۹، جز استان‌های رده آخر محسوب می‌شود و اگر چه نسبت به وضعیت قبل خودش با افزایش بروز بیماری و موارد مرگ میر مواجه است اما در مقایسه با متوسط کشوری در وضعیت مطلوب‌تری قرار دارد.

اخبار مرتبط

20 تیم بازرسی هیئات مذهبی ری را رصد می‌کنند

تأمین 60 ست پلاسمافرز توسط مجمع خیرین شهید محمدی بندرعباس

راه درمان کبد چرب چیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha