آغاز توزیع ماسک ارزان قیمت توسط ستاد اجرایی امام در زنجان

آغاز توزیع ماسک ارزان قیمت توسط ستاد اجرایی امام در زنجان

به گزارش سراج24، محمدعلی حسنی اظهار داشت: با توجه به قرمز بودن وضعیت استان و رسالت اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان امام و مجموعه‌های فرهنگی و اجتماعی استان، تلاش برای مدیریت توزیع ماسک انجام خواهد شد تا مردم بتوانند برای حفظ سلامتی خود بدون واسطه و با قیمت مناسب ماسک مورد نیاز خود را خریداری کنند.‌

وی با اشاره به مدیریت توزیع ماسک در استان زنجان افزود: برای جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی برای هر کد ملی یک بسته ماسک ۵۰ عددی با قیمت درب کارخانه ( به مبلغ ۶۲۵ هزار ریال ) هر عدد ۱۲هزار 500 ریال ، تعلق می‌گیرد.

مسؤول اجرای طرح توزیع ماسک ارزان قیمت ستاد اجرایی فرمان  امام در زنجان خاطر نشان کرد: متقاضیان برای ثبت نام در این طرح به آدرسhttps://hastinja.ir/select-products مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه این طرح در کل استان اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: تا فردا همه مراکز توزیع در مناطق مختلف و شهرهای استان زنجان مشخص خواهد شد.

حسنی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این طرح حدود ۳۰ مسجد و مرکز فرهنگی قرآنی با افتخار در خدمت هم استانی‌های شریف خواهند بود.

وی افزود : هم استانی‌ها ابتدا در سایت اعلام شده ثبت نام و پس از ثبت نام طبق تاریخ و ساعت اعلام شده توسط پیامک برای دریافت ماسک به مرکز تعیین شده مراجعه کنند.

مسؤول اجرای طرح توزیع ماسک ارزان قیمت امام در زنجان در پایان یاد آور شد: در این طرح امکان خرید ماسک به قیمت هر عدد 10 هزار ریال برای اهداء به نیازمندان وجود دارد.

اخبار مرتبط

اعلام آمادگی ۲۷۰۰۰ نفر برای تست واکسن ایرانی کرونا

واکسن ایرانی کرونا بهار سال آینده عرضه خواهد شد

پویش سراسری آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

0 نظر

ارسال نظر

capcha