هم هیأت تعطیل نشد، هم دل ۵۰۰ خانواده شاد شد+عکس

هم هیأت تعطیل نشد، هم دل ۵۰۰ خانواده شاد شد+عکس

به گزارش سراج24، امیر بوربور مسئول هیأت حسین جان فرمانیه اظهار داشت: این هیأت ۱۹ سال پیش راه‌اندازی شد و هرساله به صورت مستمر در مناسبت‌های مختلف به اجرای مراسم پرداخته است، اما در محرم امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، نحوه اجرای برنامه عزاداری هیأت تغییر کرد.

کمک به ۵۰۰ خانواده نیازمند در حومه تهران

وی افزود: در محرم امسال مجلس عزاداری را محدود و با کمک بانیان و اعضای هیأت، برای کمک به نیازمندان برنامه‌ریزی کردیم. در این راستا ۵۰۰ خانواده نیازمند در حومه تهران شناسایی شدند که بناست از محل کمک‌های جمع‌آوری شده بسته‌های ارزاق برای آنان تهیه و توزیع شود.

بوربور گفت: بعد از روز عاشورا با کمک خادمان هیأت، بسته‌بندی ارزاق انجام شد و در روزهای آتی این بسته‌ها به دست نیازمندان خواهد رسید.

برنامه‌های محرم را تعطیل نه، محدود کردیم

مسئول هیأت حسین جان فرمانیه ادامه داد: سیاه‌پوشان اطراف حسینیه و عزاداری امسال در هیأت به صورت محدود انجام شد و هزینه‌هایی که هر سال صورت می‌گرفت به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ارائه شده، به نیازمندان اختصاص پیدا کرد.

وی گفت: در ماه رمضان نیز در راستای رزمایش همدلی و کمک مومنانه برای ۱۵۰ خانواده نیازمند بسته ارزاق تهیه و توزیع کردیم.

بوربور افزود: مسئولان هیأت‌ها می‌توانند از محل کمک های مردمی و بانیان مجالسشان برحسب توان و قدرت خود برای کمک به نیازمندان در این شرایط سخت اقتصادی و مشکلات ناشی از کرونا برنامه‌ریزی کنند.

در ادامه تصاویری از بسته‌بندی ارزاق توسط اعضای هیأت حسین جان فرمانیه مشاهده کنید:

اخبار مرتبط

مشکلات جانبازان دست‌ به دست می‌شود/کرونا نگیریم از نبود دارو می‌میریم

کمک‌رسانی ۳ گروه جهادی دانشجویی به بیمارستان‌ها

وضعیت داروی منتسب به امام کاظم(ع) برای درمان کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha