تبلور «شور حسینی و مهر دانش آموزی» در آستانه شروع مدارس بوشهر

تبلور «شور حسینی و مهر دانش آموزی» در آستانه شروع مدارس بوشهر

به گزارش سراج24، احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به اینکه شروع سال تحصیلی جدید از 15 شهریور ماه و به دلیل وضعیت کرونایی حاکم بر جامعه، برگزار می‌شود، کمیته امداد استان فعالیت‌های مربوط به جشن عاطفه‌ها را از هم اکنون به دلیل همزمانی با ماه محرم با شعار" شور حسینی و مهر دانش آموزی" برگزار می‌کند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با توجه به تقارن جشن عاطفه‌ها با ایام محرم و شهادت مظلومانه امام حسین(ع) و یاران باوفایش امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «شور حسینی و مهر دانش‌آموزی» در سطح مدارس استان برای کمک به 6 هزار و 600 دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های لازم تلاش می‌کنیم تا امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد جذب و جلب هر چه بیشتر کمک‌های خیرین و مردم برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در سطح استان باشیم و بتوانیم در آستانه سال تحصیلی جدید نیازهای این دانش‌آموزان را  برطرف سازیم.

لطفی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود کلاس‌های درس مدارس در شرایط کرونایی بصورت غیرحضوری و مجازی از طریق (شبکه شاد)  برگزار شود گفت: برای این منظور و با توجه به نیاز دانش آموزان به تبلت و یا گوشی‌های هوشمند کمک به تامین ابزار مذکور با حداقل ارزش ریالی دو میلیون تومان برای هر خانوار دارای دانش آموز ضروری است.

وی با بیان اینکه کمک به تامین تبلت و گوشی های هوشمند برای دانش آموزان در این شرایط کرونایی از ضروریات است بیان کرد: علاوه بر آن کمک به تامین بسته فرهنگی شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش، نوشت افزار و هزینه کتب درسی این دانش آموزان به مبلغ 400 هزار تومان برای هر دانش آموز هم از برنامه های کمیته امداد است.

لطفی یاد آور شد: در حال حاضر 6 هزار و 600 دانش آموز در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که برای شروع سال تحصیلی جدید نیاز به کمک مردم و خیران دارند تا همچون سال‌های گذشته زمینه تحصیل بدون دغدغه آنها فراهم شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم خیر و نیکوکار هم استانی بابت مشارکت فعال در همه برنامه های کمیته امداد اعلام کرد: جهت شرکت در جشن عاطفه های امسال با هدف کمک به 6 هزار و 600 دانش آموز نیازمند تمامی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم عزیز هم استانی برای این منظور می‌باشند.

وی پرداخت کمک های نقدی را به دو شیوه معرفی کرد و گفت:  طریقه اول پرداخت به حساب 0110769749001 با شناسه 880318126 و یا به شماره کارت مجازی حساب مورد اشاره 6037997950030370 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) و شیوه دوم  امکان پرداخت از طریق آنی پرداخت (کد ussd) با شماره گیری # 1 * 077* 8877*  وجود دارد.

اخبار مرتبط

آغاز سال تحصیلی ۱۳.۵ میلیون دانش‌آموز، سوم مهر با حضور رئیس‌جمهور

حضور ۲۰۰ هزار دانش‌آموز سراسر کشور در مراسم روز ۱۳ آبان

افزایش گرایش جوانان به زندگی مجردی/ ورود مجلس به ماجرای خودکشی دانش آموز شیرازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha