هیأت همدلی؛

توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد

توزیع 2 هزار بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد

به گزارش سراج24، هدایت صفری اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در ایام محرم و صفر اجرای دو طرح «اطعام حسینی» و «احسان حسینی» است.

وی با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند، کمک مومنانه به مردم انقلابی‌گری واقعی است، افزود: برنامه‌ریزی شده است در ایام ماه محرم و صفر با استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری و هیئات مذهبی۱۴۰ هزار پرس غذای گرم و ۳۰ هزار بسته سبد معیشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع شود.

صفری تصریح کرد: هدف اصلی این رزمایش لبیک گفتن به فرامین مقام معظم رهبری در رابطه با کمک مومنانه به نیازمندان و ترویج روحیه انفاق، احسان، بخشش و نوع ‌دوستی در جامعه وفیض خدمت همگانی است.

وی افزود: به‌ منظور اجرای طرح «اطعام حسینی» در حال حاضر 21 آشپزخانه در سطح استان زنجان راه‌اندازی شده است که از ابتدای رزمایش مرحله دوم 18 هزار و ۵۴۶ پرس غذای گرم به همت خیران و نیکوکاران بین خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در مرحله اول رزمایش کمک‌های مؤمنانه بیش از ۱۱۳ هزار  پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع شده است، گفت: برنامه‌ریزی شده است در مرحله دوم رزمایش ایران همدل 140 هزار پرس غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین خانواده‌های تحت حمایت و نیازمندان توزیع شود.

صفری با بیان اینکه تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در این آشپزخانه‌ها رعایت می‌شود، افزود: البته امکان افزایش تعداد آشپزخانه‌ها وجود دارد، ضمن اینکه تعدادی از بقاع متبرکه، مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج نیز برای این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: همچنین به مناسبت ماه محرم 2 هزار بسته  سبد معیشتی در قالب طرح احسان حسینی توسط کمیته امداد استان زنجان در بین خانوااده‌های مورد حمایت توزیع شد.

وی از آمادگی دفاتر ۱۴گانه کمیته امداد و 109 مرکز نیکوکاری برای دریافت و توزیع نذورات هم استانی‌های زنجانی در بین نیازمندان خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۴*۱*۸۸۷۷*با تلفن همراه و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱با شناسه ۸۸۰۳۱۸۶۶۶ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ نزد بانک ملی تا پایان ماه صفر کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند.

اخبار مرتبط

تکمیل ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویی در هفت ماهه سال جاری

مددجویان کمیته امداد چگونه «وکیل رایگان» بگیرند؟

فعالیت ۹۸۸۰ مرکز نیکوکاری در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha